Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Nisan 2019 - Pazar 12:19 Bu haber 1249 kez okundu
 
5 Nisan Avukatlar Günü kutlandı
Adana Barosu yönetici ve üyeleri, BARO tarafından geleneksel olarak düzenlenen “5 Nisan Avukatlar Günü” balosu’nda bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
5 Nisan Avukatlar Günü kutlandı

Adana Seyhan Otelinde gerçekleştirilen baloya avukatların yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cumali Tülü, STK temsilcileri, bürokrat ve davetliler katıldı.

PASTA KESİLDİ

Coşku dolu geçen “5 Nisan Avukatlar Günü” balosunda avukatlar yoğun ve stresli geçen günlerin yorgunluğunu attı. “5 Nisan Avukatlar Günü Kutlu Olsun” yazısıyla hazırlanan pastayı Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük, yönetim kurulu üyeler, önceki dönem baro başkanları, Büyükşehir, Seyhan ve Çukurova Belediye Başkanları birlikte kesti.

EĞLENME VAKTİ

“Hepimiz bu baloyu heyecanla bekledik. Şimdi vakit eğlenme ve müzik vaktidir” diyerek konuşmasına başlayan Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük,  “Stajyer avukatlarımız ve genç meslektaşlarımızın enerjisi ile bu akşam bir aradayız. Onlar gelecekte büyük Adana Barosu ailesinin önemli fertleri olacaklar ve bayrağı bizden devralacaklar. Adana Barosu cesur ve dik duruşuyla Türkiye’de her daim varlığını htirdi.  Biz avukatlar, kara cübbeliler yerel seçimlerde de sorumluk üstlendik. Bugün 31 Mart yerel seçimlerinin Adana’daki yıldızları da aramızdalar. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Türkiye’nin en büyük ilçelerinden birisi Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ile Adana Barosu’nun medarı iftiharı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de aramızdalar. Bu özel günde bizi katılımları ile onurlandıran tüm meslektaşlarımıza ve konuklarımıza sonsuz teşekkürler. Meslektaşlarımızın bu özel günlerini kutluyor, meslek hayatlarında başarılar ve daha uzun yıllar sağlıkla savunma mesleğine katkılarda bulunmalarını diliyoruz.” dedi.

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de konuşmalarında Adana Barosu mensubu tüm avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 5, Nisan, Avukatlar, Günü, kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1