301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 11:24 Bu haber 613 kez okundu
 
Adana Barosu’nda Ruhsat Heyecanı Ve Mutluluğu Yaşandı
Adana Barosu’nda staj dönemlerini başarıyla tamamlayan ; Ayhan Şimşek, Mert Aslan, Serkan Akman, Talha Akkuş, Emine Göçer, Belisima Kurtaran ve Fatma Avcı Şen’e Adana Adliyesi Mahmut Esat Bozkurt avukatlar salonunda düzenlenen törenle ruhsatnameleri takdim edildi.
EĞİTİM Haberi
Adana Barosu’nda Ruhsat Heyecanı Ve Mutluluğu Yaşandı

EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLADI

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, törende genç meslektaşlarına tavsiyelerde bulundu. Hukuk devleti, hak ve özgürlükler noktasında sorunlar yaşanılan bir dönemde savunma mesleğine adım atan genç meslektaşlarını, maddi ve manevi tüm katkılarını ortaya koyan ailelerini, staj yaptıkları birbirinden kıymetli büroların avukatlarını kutladı.

Savunma mesleğinin temsilcisi olmayı hak etmenin zor olduğunu ifade eden Baro Başkanı Av. Veli Küçük, avukatların yaşadıkları dönemin tanıkları ve insan hakları savunucuları olduğunu belirterek, genç meslektaşlarının bu bakış açısıyla görevlerini ifa edeceklerine inandığını vurguladı. Keyifli ve bol kazançlı meslek hayatı dileğinde bulundu.

Genç avukatlara cübbelerini Av. Gamze Deveci, Av. Ayşe Duygu Özgüven, Av. Ali Şimşek, Av. Nilüfer Şahin Nazik ve Semih Nazik giydirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana, Barosu’nda, Ruhsat, Heyecanı, Ve, Mutluluğu, Yaşandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1