301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 12:01 Bu haber 470 kez okundu
 
Adana’da Her Mutfağa Doğalgaz Kampanyası
Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Adana Bölge Müdürü Tufan Duman, mutfakta doğalgaz kullanımının tüpe göre 5 kat daha ekonomik olduğunu söyledi. Duman, “Yapılacak ilk yatırım maliyeti tüketim tercihleri doğrultusunda 15 ay gibi kısa bir sürede kendini amorti edebilecek” dedi
EKONOMİ Haberi
Adana’da Her Mutfağa Doğalgaz Kampanyası

Aksa Doğalgaz Çukurova bölgesinde her mutfakta doğalgaz kullanımını sağlamak amacıyla kampanya başlattı. Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Adana Bölge Müdürü Tufan Duman, mutfakta doğalgaz kullanımının tüpe göre 5 kat daha ekonomik olduğunu, vatandaşların sadece mutfaklarında doğalgaz kullanabileceğini söyledi.

Tufan Duman, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye Bölgelerinde Doğal Gaz Dağıtım Faaliyetini sürdüren Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş’nin, bölgede doğal gaz kullanımının daha geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla  “Mutfaklarda Doğal Gaz Dönüşüm Kampanyası” başlattığını açıkladı. Vatandaşları bu kampanyadan yararlanmaya davet eden Tufan Duman, Sertifika Sahibi Tesisat Dönüşüm Firma Yetkilileri ile kampanya tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Kampanya hakkında bilgi veren Bölge Müdürü Tufan Duman, 2009 yılında ilk gaz arzı sağlanan Çukurova Bölgesindeki doğal gaz abone sayısının yaklaşık 420 bin, kullanıcı sayısının ise 350 bin adet olduğunu belirterek, geçen süre zarfında abonelerinin doğal gazın konfor ve avantajlarını çok iyi bildiğini ve memnuniyetlerini kendilerine ilettiğini ifade etti ve şöyle konuştu:

“Özellikle mutfaklardaki ocaklarda doğalgaz kullanımı tüpe göre yaklaşık 5 kat daha ekonomik. Mutfaklardaki ocaklara yapılacak doğalgaz bağlantısı ile ilk yatırım maliyetinin tüketim tercihleri doğrultusunda 15 ay gibi kısa bir sürede amorti edilmesi mümkün olabiliyor. Sertifika Sahibi Tesisat firmalarının talebi doğrultusunda bir kampanya başlattık.  Kampanyaya bölge genelinde hizmet vermekte olan 128 Tesisat firması katıldı. Mutfaklarda Doğal Gaz Dönüşüm Kampanyasına katılmak isteyenler detayları www.aksadogalgaz.com.tr adresi , Aksa Çukurova Doğalgaz  Hizmet ofisleri ve katılım sağlayan Tesisat Dönüşüm Firmalarından  bilgi alınabilecek. Ayda 100 TL taksitle doğalgaz konfor ve ekonomisine sahip olmak artık çok kolay “

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana’da, Her, Mutfağa, Doğalgaz, Kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1