Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 11:37 Bu haber 417 kez okundu
 
Adana’da “Sıfır Atık Projesi” Faaliyeti Gerçekleştiriliyor
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin, “Sıfır Atık Projesi”nde görevli ekiple birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Adana’da “Sıfır Atık Projesi” Faaliyeti Gerçekleştiriliyor

GELECEK NESİLLERE TEMİZ DÜNYA BIRAKILMALI

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında Vali Demirtaş’a proje kapsamında yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi verilmesinin ardından yaptığı değerlendirmede toplumun çevre bilincinin gelişmesinin çok önemli olduğuna değinen Vali Demirtaş; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Hanımefendi Emine Erdoğan öncülüğünde başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında ilimiz genelinde birçok faaliyet gerçekleştiriliyor. Gerçekleştirilen faaliyetlerle yeni nesillerimize çevremizi koruma, israf etmeme, tasarruflu olma gibi temel ve en önemli alışkanlıkları kazandırmayı hedefliyoruz. Projemizin temel amacı da ülkemiz genelinde oluşan atığın azaltılması, atıkların kontrollü bir şekilde geri dönüşümünün sağlanması ve gelecek nesillerimize temiz bir dünya bırakmak.” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu sözlerine ekleyen Vali Demirtaş, projede görevli olan tüm personele çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana’da, “Sıfır, Atık, Projesi”, Faaliyeti, Gerçekleştiriliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1