301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ekim 2015 - Perşembe 16:51 Bu haber 12343 kez okundu
 
“Adana Girişim Teknoloji E-Ticaret Buluşması”
TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu’nca; Adana Ticaret Odası, E-Ticaret SEM, Turkcell ve TEB işbirliğinde, “Adana Girişim Teknoloji E-Ticaret Buluşması” etkinliği Sheraton Adana Otel’inde gerçekleştirildi.
TEKNOLOJİ Haberi
“Adana Girişim Teknoloji E-Ticaret Buluşması”

Moderatörlüğü Showman Metin Uca tarafından gerçekleştirilen “Adana Girişim Teknoloji E-Ticaret Buluşması” etkinliğine TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Rana Dal, girişim, teknoloji ve e-ticaret odağında bilgi ve birikimlere sahip konuşmacı ve panelistler katıldı.

 E-Ticaret Ekosistemi içerisinde yer alan tüm şirketlerin özel olarak davet edildiği bu etkinliğin

KOBİ'lerimizin internetin gücünden maksimum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için neler yapılması gerektiğini ifade eden TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Rana Dal, etkinliğe destek olan tüm kurumlara teşekkür etti.

İşletmelerin rekabet gücünü yükseltmek için inovatif, sürdürülebilir, dinamik, bilgi ve teknoloji tabanlı bir işletme anlayışına geçmek zorunda olduklarını kaydeden Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atilla Menevşe, “Elektronik ticaretin dünyada ve Türkiye’de hızla gelişerek geleneksel satış ile pazarlama usüllerinin yerini aldı. E-ticaret, işletmeler için gerçekten önemli bir fırsat, yeni bir Pazar ve pazarlama alanıdır. Bu olanak iyi değerlendirilmelidir. Bugün detaylarıyla inceleneceği üzere e-ticaret için yasal ve teknik bakımdan ülkemizin tüm altyapısı hazırdır, olgunlaşmıştır. Öte yandan E-İmza, e-fatura, web sitesi gibi yasal mevzuatlar da işletmeleri teknolojiye zorlamaktadır. Yani, ticaretin geleceği teknolojidedir. Bu nedenle bu etkinlik Adana’nın geleceği ve ekonomisi için son derece önemlidir” dedi.
Açış konuşmalarının ardından etkinliğe emeği geçenlere plaket verilmesi ile panele geçildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Adana, Girişim, Teknoloji, E-Ticaret, Buluşması”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1