Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 07:59 Bu haber 931 kez okundu
 
ADEO Başkanı Ecz. Ersun Özkan, TEB Başkanı Ecz Erdoğan Çolak ile birlikte görev yapacak
Türk Eczacıları Birliği (TEB) Denetleme Kurulu Üyeliğine seçilen ADEO Başkanı Ecz. Ersun Özkan, TEB Başkanı Ecz Erdoğan Çolak ile birlikte görev yapacak. Ecz. Özkan, Yıllarca Adanada halkının ilaç ve eczacılık hizmetlerine daha rahat ulaşabilmesi ve meslektaşların yaşadıkları sıkıntıları çözebilmek için verdikleri mücadeleyi şimdi de Ankara’da sürdüreceğini söyledi.
YAŞAM Haberi
ADEO Başkanı Ecz. Ersun Özkan, TEB  Başkanı  Ecz Erdoğan Çolak ile  birlikte  görev yapacak

TEB DENETLEME KURULUNDA

Uzun yıllar Adana Eczacı Odası kurullarında görev alan 2011 yılından bu yanada Adana Eczacı Odası (ADEO) Başkanlığı görevini başarılı şekilde yürüten Ecz. Ersun Özkan, Ankara’da yapılan Türk Eczacıları Birliği 42. Olağan Büyük Kongresi ve seçimleri sonrasında Türk Eczacıları Birliği Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi.

 

MESLEĞİME OLAN HİZMETİMİ ANKARA’DA SÜRDÜRECEĞİM

8 yıldır ADEO Yönetim Kurulu Başkanlık görevini yürüttüğünü ifade eden Ecz. Ersun Özkan, “Bu süre boyunca edindiğim bilgi ve tecrübeyi  mesleğimiz adına Türk Eczacıları Birliği’nde kullanacağım. Eczacılarımızın hak ve çıkarlarını Adana’da kolladığımız gibi şimdi de bu mücadelemi Ankara’da sürdüreceğim. Gelişen ve değişen dünyamızda; daha kaliteli halk sağlığı ve daha sorunsuz eczacılık için güncel bakış açımızla Genel Başkanımız Ecz. Erdoğan Çolak ve yeni seçilen yonetim kadroları ile hep birlikte omuz omuza vererek çalışacağız. Adana ve tüm illerdeki meslektaşlarıma destekleri için şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

ÇALIŞMALAR ANKARA’DA DEVAM EDECEK

Yeni dönemde; eski ADEO ve TEB Başkanı olan ve yeniden seçilen Ecz. Erdoğan Çolak ile birlikte çalışacak olan Ecz. Ersun Özkan, başarılı çalışmalarına Ankara’da Türk Eczacıları Birliğinde devam edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADEO, Başkanı, Ecz., Ersun, Özkan,, TEB, , Başkanı, , Ecz, Erdoğan, Çolak, ile, , birlikte, , görev, yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1