301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 10:55 Bu haber 643 kez okundu
 
AKAMDER'den ASKİ Genel Müdürü Vursavuş'a ziyaret
AKAMDER Adana ASKİ Genel Müdür vekilliğine atanan Nesrin Vursavuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak; Kamu Müteahhitlerinin sorunlarını ele aldılar.
YAŞAM Haberi
AKAMDER'den ASKİ Genel Müdürü Vursavuş'a ziyaret

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) ASKİ Genel Müdürlüğüne atanan Nesrin Vursavuşu’u ziyaret ederek başarı ve iyi dilek temennilerinde bulundu. 

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “ASKİ ye mutfaktan gelen bir isim olan Nesrin Vursavuş ‘un atanmasından dolayı memnun olduklarını” ifade ederek “bundan sonraki yatırımların müteahhitler açısından verimli olacağına inanıyorum. Ayrıca yatırım ihalelerin açık ve şeffaf olması çok önemli. Bunun sürmesini diliyorum. Kamu müteahhitlerinin sorunlarına olan yaklaşımından dolayı Nesrin Hanıma teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz” dedi.

ASKİ Genel Müdür vekilliğine atanan Nesrin Vursavuş açıklamasında “AKAMDER in ziyaretinden memnuniyetini dile getirerek Adana Müteahhitlerinin kurum açısından taşıdığı önem bizim için değerlidir. 

Yatırımlarımızda elbette Adana müteahhitlerinin olması dileğimizdir. Ayrıca bu yeni dönemde yatırımlarımız hız kesmeden artarak devam edecektir. Geçtiğimiz sıkıntılı bir süreç vardır. Anacak aşılmayacak şeyler değildir. Bunu aşacağız ve Adana için hedeflerimiz daha güzel daha sağlıklı işler olacaktır” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKAMDER'den, ASKİ, Genel, Müdürü, Vursavuş'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1