Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 12:59 Bu haber 360 kez okundu
 
AKAMDER'den Emniyet Müdürü Aktaş'a teşekkür
Adana Kamu Müteahhitleri (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan Vekili Sayım Azmaz ve Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal Adana Emniyet Müdürlüğünden İstanbul Emniyet Müdürlüğüne atanan Zafer Aktaş’a yaptığı hizmetler için teşekkür yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
AKAMDER'den Emniyet Müdürü Aktaş'a teşekkür

MÜDÜRÜMÜZLE BİZLERDE GURURLANDIK.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu; konuşmasında “Adana Emniyet Müdürümüzün İstanbul’a atanmasından gurur duyduk. Bizler Adana müteahhitleri olarak terör örgütü tarafından çok büyük engel ve zorluklarla karşılaştık. Geçen süreçte bunlarla mücadelede çok önemli başarılar elde edildi. Mahallerdeki şantiyelerimizin yakılıp yıkılması artık sona erdi. Şantiyelerimizi kurup artık huzur içinde çalışabiliyoruz. Sayın Zafer Aktaş müdürümüz terör, asayiş ve uyuşturucu ile mücadelede büyük çaba sarf etti. Büyük başarılara imza attı. Birçok ülkeden büyük nüfusa sahip ve ülkemizin en büyük metropolü İstanbul’a hayırlı olsun. Zafer Aktaş Müdürümüzle bizlerde gururlandık.” diyerek, Zafer Aktaş’a İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü görevinde başarılar diledi.

 

HERŞEY DAHA HUZURLU BİR ADANA İÇİNDİ

AKAMDER in ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Zafer Aktaş açıklamasında; “Adana’nın huzur ve güvenliği için bayağı bir uğraştık, çaba sarf ettik. Birinci önceliğimiz terördü, uyuşturucu ile mücadeleydi. Organize suç örgütleriyle mücadele ettik, güzel operasyonlar yaptık. Yaptığımız operasyonların büyük bir çoğunluğu Türkiye’ye damga vuran operasyonlar oldu. Bunda bizim mesai arkadaşlarımızın hepsinin büyük bir katkısı var, onların büyük desteği ile Adana’da biraz huzur bulduk. Daha da huzurlu hale getirmek için çaba sarf ettik ve şu anda Adana’nın daha huzurlu olduğunu görüyorum. Bundan sonra ise daha iyi, daha huzurlu bir İstanbul için elimizden geleni yapacağız. Benden sonra yerime gelecek Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci kardeşimiz iyi bir emniyet müdürü, başarılı. Onunda bu çıtayı alıp daha üst seviyeye çıkaracağını tahmin ediyorum. İnşallah herkes için hayırlı olsun, Allah utandırmasın, Allah hepimizin yolunu açık etsin.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKAMDER'den, Emniyet, Müdürü, Aktaş'a, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1