Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 14:51 Bu haber 327 kez okundu
 
AKAMDER’ den Vali Demirtaş’ a ziyaret
Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu, 7.Olağan Genel Kurulunda yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı Makamında ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
AKAMDER’ den Vali Demirtaş’ a ziyaret

Ziyarette konuşan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, yönetim kurulu üyelerini tanıtarak derneğin çalışmaları hakkında Vali Mahmut Demirtaş’a bilgi verdi.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Kamuda iş yapan müteahhitlerin sıkıntılarını tek tek çözen Vali’ miz Mahmut Demirtaş’ a teşekkür ediyorum. Yeni yıldaki okul inşaatları ihalelerinde fiyat farkı eklenmesi konusunda desteklerini bekliyoruz.” Dedi.

 

 

Adana Valisi Mahmut Demirtaş ziyarette “AKAMDER in kamuoyunda takdir edilecek sosyal başarıları ile öne çıktığını görüyoruz. Yeni yönetim kurulu üyelerine de başarılar diliyorum. Elbette önümüzdeki dönemde de özellikle okul inşaatlarımızın hızlı bir şekilde ihale edilip, sizlerin de işlerinizi bilim ve fen kurallarına göre süresinde bitirmeye gayret göstereceğinize inanıyorum. Adana'nın gelişmesi ve kalkınması konusunda taş üstüne taş koyan herkesin yanında ve destekçisi olduklarını olmaya devam edeceklerini; Kamu kuruluşunda ya da özel sektörde iş yapan müteahhitlerin önündeki engellerin kaldırılmasına değinen Vali Demirtaş, "Müteahhitlerin almış oldukları işleri hızlı bir şekilde tamamlaması konusunda yasaların öngördüğü çerçevede her türlü kolaylığı göstermeye çalışıyoruz. Yine müteahhitlerin kamu kuruluşunda yaşadığı sorunlar varsa bunların giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılır. Amacımız kamu hizmetinin hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getirilmesidir" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKAMDER’, den, Vali, Demirtaş’, a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1