Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Kasım 2019 - Çarşamba 23:23 Bu haber 918 kez okundu
 
Arif Dağlı’dan Sokak Hayvanları İle İlgili Asılsız İddialara Cevap
Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Arif Dağlı, belediye çalışanı olan bir kadın personelin Sosyal Medya üzerinden sokak hayvanları konusunda asılsız iddialarda bulunmasına sert yanıt verdi.
YAŞAM Haberi
Arif Dağlı’dan Sokak Hayvanları İle İlgili Asılsız İddialara Cevap

BELEDİYEMİZ ASILSIZ İDDİALARLA YIPRATILMAK İSTENİYOR

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Arif Dağlı, açıklamasında Kozan Belediyesi’ni ve yapılan hizmetleri asılsız iddialarla yıpratmaya, karalamaya hiç kimsenin hakkı yoktur. Hemde sokak hayvanları üzerinden bunu yapmak acizliktir dedi.

 

KÖTÜ NİYETLİ PERSONEL HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMUŞTUR

Sosyal medya üzerinden sokak hayvanları ile ilgili yapılan asılsız paylaşımların provakasyon amaçlı olduğunu belirten Arif Dağlı, “Üzülerek söylüyorum bu provakosyonu yapan şahıs halen belediyemiz bünyesinde çalışmaktadır. Sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında işten çıkarılmasını isteyerek ajitasyona neden olmuştur. Kendisine barınak için araç ve personel başta olmak üzere tüm imkanlar sağlanmış, talepleri yerine getirilmiş (bunu kendisi de beyan ediyor) ancak vatandaşların şikayetlerine kulak asmamak suretiyle sorunların çözülmesi yerine, asılsız iddialarla vatandaşları yanlış yönlendirmiş ve yönlendirmeye devam etmektedir. Barınağımızda bulunan sokak hayvanları Büyükşehir belediyesi tarafından kısırlaştırma işlemi yapılmıştır. Ayrıca talep üzerine veteriner hekim ile anlaşma yapılmıştır. Tüm bunlara karşın kısırlaştırma işlemine mani olmaya çalışmıştır. Kendisini barınaktan uzaklaştırma gibi bir amaç yoktur. Olayları çarpıtıp, farklı mecralara götürerek belediye çalışanları ve yönetim üzerinde etki kurmaya çalışmaktadır. Kötü niyetlidir. Belediyemiz bu konudaki gerçekleri ortaya çıkarmak adına yetkili mercilere suç duyurusunda bulunmuş, konu adli yargıya intikal edilmiştir.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arif, Dağlı’dan, Sokak, Hayvanları, İle, İlgili, Asılsız, İddialara, Cevap,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1