Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Mart 2020 - Pazar 10:36 Bu haber 590 kez okundu
 
ATB Başkanı Şahin Bilgiç’ten Sert Tepki: “Fırsatçılara hak ettikleri cezalar verilecek”
Tüm dünya ve Türkiye’yi sarsan Yeni Coronavirüs (COVİD-19) nedeniyle gıda, temizlik ve korunma ürünlerini fahiş fiyatla satıp, vatandaşların mağdur bırakılmasına sert tepki gösteren Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “Fırsatçılara karşı sessiz kalınmayacak, hak ettikleri cezalar verilecektir” dedi.
GÜNDEM Haberi
ATB Başkanı Şahin Bilgiç’ten Sert Tepki:  “Fırsatçılara hak ettikleri cezalar verilecek”

ATB Başkanı Şahin Bilgiç’ten Sert Tepki: “Fırsatçılara hak ettikleri cezalar verilecek”

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yaptığı yazılı açıklamada “Dünya’da ve ülkemizde yeni Coronavirüs (COVİD-19) tehdidi sebebiyle bazı tüketim maddelerine olan ihtiyaç ve talepler artmıştır. Bunu fırsata çevirerek haksız kazanç elde etmek isteyen bazı art niyetli firma ve şahısların fahiş fiyat uyguladıkları gözlenmiştir.

Adana Ticaret Borsası olarak ürünlerinde haksız fiyat artışı yaparak kazanç sağlayan şahıs ve firmalara karşı disiplin mekanizmalarımızı çalıştırarak, bu haksızlığı yapanlara hak ettikleri cezalar verilecektir.

Adana kamuoyuna bir kez daha duyururuz. Her kes bilmeli ki; oda borsalar olarak vatandaşı mağdur edenlere karşı sessiz kalmayacak, fırsat vermeyeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ATB, Başkanı, Şahin, Bilgiç’ten, Sert, Tepki:, , “Fırsatçılara, hak, ettikleri, cezalar, verilecek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1