301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 12:18 Bu haber 1293 kez okundu
 
ATB Yöneticilerinden Zeydan Karalar'a başarı dileği
Adana Ticaret Borsası yönetimi, Başkan Zeydan Karalar’ı ziyaret ederek başarı diledi, Adana için birlikte çalışma sözü verdi.
YAŞAM Haberi
ATB Yöneticilerinden Zeydan Karalar'a başarı dileği

Adana Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Şahin Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Başarı dileğinde bulunan ATB heyeti adına konuşan Başkan Şahin Bilgiç, Adana’nın menfaatine olacak her projeye destek vereceklerini söyledi.

 

İŞ BİRLİĞİNE VE DESTEĞE HAZIRIZ

ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak, YK Üyeleri Yasin Milli, Hamit Tezcan, Şahin Güneşer ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk’ün de katıldığı ziyarette Adananın menfaatine olacak her projeye tam destek vereceklerini söyleyen ATB Başkanı Şahin Bilgiç, “Öncelikle yeni göreviniz hayırlı, uğurlu olsun. Seçim bitti. Artık çalışma zamanı. İnşallah Adanamız için güzel çalışmalara vesile oluruz. Elimizden ne gelirse el ele vererek güzellikleri yaşarız. Zorlu bir göreve talip oldunuz. Uzun süren STK Başkanlığınız var. Belediye başkanlığı tecrübeniz var. Mevcut sıkıntıları çözecek deneyimli bir yöneticisiniz. Ticaret Borsası ve iş hayatı olarak işbirliğine ve desteğe hazırız.” dedi.

 

ACİL OLANLARDAN BAŞLAYARAK SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Adana Ticaret Borsası başkan ve yöneticilerinin ziyaretinden şeref duyduğunu ifade eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Hizmet için buradayız. Adana’mızın eksiklerini, sorunlarını biliyoruz. Belediyemizin borcu çok. Belediyeye para kazandıracak projeler üretme yoluna gideceğiz. Borç konusunda bazı eleştirilere maruz kalıyoruz. Bilmeliler ki belediyeyi bu hale biz getirmedik. Acil olanlardan başlayarak, sorunları çözmeyi hedefliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak kemer sıkmak, tasarruf yapmak zorundayız. Yapacağımız çalışmalarda, o işin uzmanlarıyla birlikte hareket edeceğiz. Yarım olan işler için teknik inceleme başlatacağız. Ortak akıl ile hareket ederek daha iyi fikirlere ulaşmanın, yapılacak en doğru iş olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ATB, Yöneticilerinden, Zeydan, Karalar'a, başarı, dileği,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1