Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 12:48 Bu haber 834 kez okundu
 
Atlar ‘TSYD Atatürk’ü Anma Kupası’ için yarıştı
Türkiye Binicilik Federasyonu ve Adana Atlı Spor Kulübü’nün organizasyonunda gerçekleşen Atatürk’ü Anma Engel Atlama Müsabakaları’nda dereceye giren sporculara ödülleri düzenlenen törenle verildi.
YAŞAM Haberi
Atlar ‘TSYD Atatürk’ü Anma Kupası’ için yarıştı

Adana Atlı Spor Kulübü’nde iki gün gerçekleşen yarışlarda Türkiye Spor Yazarları Derneği adına da kupalı müsabaka düzenlendi.
Yeni Biniciler ve Genç Biniciler Kategorisi’nde gerçekleşen yarışlar sonrası birincilik kupasına uzanan isimlere kupalarını TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, dereceye giren diğer isimlere de ödüllerini TSYD Adana Şubesi üyeleri Akif Özdemir ile Emre Ekici sundu.

Ege Çevik (Yeni Biniciler Birincisi), Zeynep Erdoğan ise (Genç Biniciler Birincisi) olarak TSYD adına düzenlenen Atatürk’ü Anma Engel Atlama Müsabakaları’nda kupayı kaldıran isimler oldu. Müsabakalara Adana, Gaziantep, Mersin, Antalya, Ankara ve Konya’dan 68 at ile binicileri katıldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, “Büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal
Atatürk’ü ölümünün 81.yılında saygı ve özlemle anıyoruz. Başta Adana Atlı Spor Kulübü Başkanı Ali Cerit ile emeği geçen herkese bu anlamlı organizasyon için teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atlar, ‘TSYD, Atatürk’ü, Anma, Kupası’, için, yarıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1