301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 20:30 Bu haber 1567 kez okundu
 
ATÜ'de 2. Dönem Mezuniyet Coşkusu
Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (ATÜ), 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, Sarıçam Kampüsü’nde düzenlendi. Mühendislik ve İşletme Fakültesi’nden 136 lisans öğrenci, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimleri ve Bilişim Enstitüsünden 236 öğrenci diplomalarını alırken, mezuniyet sevinçlerini, görkemli bir törenle kutladılar.
EĞİTİM Haberi
ATÜ'de 2. Dönem Mezuniyet Coşkusu

ATÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay başta olmak üzere, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Serkan Tokgöz, Prof. Dr. Yıldırım Beyazıt Önal, Prof. Dr. Hasan Kurtaran’ın yer aldığı programda, fakülte dekanları, öğretim görevlileri, akademik ve idari personel, öğrenciler ve veliler hazır bulundular.

Törende bir konuşma yapan Rektör Tümay, Üniversitenin ikinci yıl mezunlarını verdiğini, ancak Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ismiyle ilk mezunlarını vereceğine değinerek, genç mezunlara şöyle seslendi; "Sizler, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesini tercih ettiniz. Bazılarınız, Adana dışından geldiniz. Üniversitede dersler, sınavlar, laboratuvarlar, araştırmalar, ödevler, projeler ve stajlarla dolu bir öğrencilik hayatı geçirdiniz. Sonunda bu zorlu süreci tamamladınız ve diplomanızı hak ettiniz. Sizleri, gösterdiğiniz bu başarıdan dolayı tüm kalbimle tebrik ediyorum." dedi.

Adana Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı, Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans Programından mezun oldu. Uludağ, diplomasını  ATÜ  Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay'ın elinden aldı. 

Program, Konferans Salonunda gerçekleşen konuşma ve plaket merasiminin ardından  Tören Alanında oluşturulan platformda gerçekleşen kep atma etkinliğiyle  son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ATÜ'de, 2., Dönem, Mezuniyet, Coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1