301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 23:14 Bu haber 338 kez okundu
 
Bağatur, "Adana'yı bereketin başkenti yapacağız"
DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Çağrı Bağatur, genç beyinleri, bereketli toprakları ve sanayi altyapısı ile Adana'nın çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Bağatur, "Bu potansiyeli en verimli şekilde kullanarak Adana'yı bereketin başkenti yapacağız" dedi.
SİYASET Haberi
Bağatur,

Demokratik Sol Parti (DSP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Çağrı Bağatur, seçime sayılı günler kala tempo arttırdı. Eşi Av. Jülide Işıl Bağatur’la birlikte  Adana'nın her köşesini ziyaret ederek, en ücra köşedeki Adanalılara kadar ulaşmaya çalışan Mehmet Çağrı Bağatur, gittiği her yerde büyük ilgi ve sevgiyle karşılanıyor. Bindirilmiş toplantılar yerine halkla iç içe olmayı tercih eden Bağatur, çarşıda, pazarda, kahvehanede bir araya geldiği Adanalıların sorunlarını dinleyip, projelerini anlatarak destek istiyor.

 

ADANA HAK ETTİĞİ YERE DSP İLE GELECEK

Yeşilevler ve Şakirpaşa Mahallelerinde esnaf ve pazar ziyareti yapan Mehmet Çağrı Bağatur, Adana'ya hak ettiğini vermek için yola çıktığını söyledi. Dünya'nın en verimli üç ovasından biri olan Çukurova'nın merkezinde kurulu Adana'nın çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirten DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bağatur, bugüne kadar var olan potansiyelin değerlendirilemediğini kaydetti. Bağatur, "Genç beyinleri, bereketli toprakları, sanayi altyapısı ile Adana Türkiye'nin yıldızı olabilecek bir kent. Ancak ne yazık ki bugüne kadar bu potansiyel değerlendirilmemiş. Sahip olduğu kaynaklar doğru kullanılırsa Adana çok kısa sürede hak ettiği yere gelebilir. Adanalılar da bu gerçeğin farkında. Bunun için, 31 Mart'ta sandığa giderek, çocuklarının geleceği için yerel yönetimlerde yetkiyi Demokratik Sol Partili adaylara teslim edecekler" dedi.

 

UCUZ ELEKTRİK, ÜCRETSİZ ULAŞIM

Açıkladıkları projelerin Adanalılarda karşılık bulduğunu dile getiren Mehmet Çağrı Bağatur, "Bizim projelerimizin hepsini altyapısı sağlam. Daha önce denenmiş ve uygulamada başarılı olmuş projeler. Bunlardan biri Adanalıların tamamının faydalanacağı enerji projesi. Adana yılın büyük bir bölümünde güneş alan bir şehir. Çok düşük maliyetlerle kuracağımız sistem sayesinde güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürerek Adanalıların elektriği ucuza tüketmelerin sağlayacağız. Ulaşımı ücretsiz hale getireceğiz. Bunların hepsi yapılabilecek projeler. Biz hayal satmıyoruz. Adana'yı, bolluğun, bereketin, huzurun, refahın, mutluluğun ve kardeşliğin başkenti yapmaya geliyoruz" diye konuştu.

 

REFERANSI SAĞLAM

DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Çağrı Bağatur'un, dürüstlüğü ile Türkiye'ye mal olmuş Adana'nın efsane Belediye Başkanı merhum Ege Bağatur gibi sağlam bir referansa sahip olduğunu dile getiren Adanalılar, yerel seçimde  gönül rahatlığı ile  sandığa gidip,  Demokratik Sol Partili  belediye başkan adaylarına  oy vereceklerini belirttiler. Adana'nın  kendini değil,  kenti düşünen başkanlara ihtiyacı olduğunun altını çizen Adanalılar, "İsteklerimize kulak verecek, hayatımızı kolaylaştıracak projeleri hayata geçirecek, alt ve üst yapısıyla Adana'yı çağdaş bir kente dönüştürecek belediye başkanları istiyoruz. Gördüğümüz kadarıyla da bu vizyon sadece DSP adaylarında var" ifadelerini kullandılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bağatur,, "Adana'yı, bereketin, başkenti, yapacağız",
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1