Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 11:58 Bu haber 1303 kez okundu
 
Balcalı da Emekli Olan Personele Teşekkür Plaketi Verildi
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi personelleri Başhekimlik tarafından organize edilen moral ve dayanışma gününde buluştu. Oldukça renkli geçen moral gününde Balcalı çalışanlarını Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’da yalnız bırakmadı.
YAŞAM Haberi
Balcalı da Emekli Olan Personele Teşekkür Plaketi Verildi

Hipokrat Salonu’nun da gerçekleştirilen ve Başhekim Yardımcısı Pof. Dr. Şebnem Bıçakçı’nın koordinesinde gerçekleştirilen organizasyonda plaket töreni öncesi konuşan Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tamer Cevat İnal, Balcalı Hastanesi çalışanları olarak sürekli vurguladıkları aile kavramını buradaki kalabalıktan ve coşkudan dolayı gördükleri için son derece mutlu olduğunun altını çizdi. Türkiye’nin en önemli sağlık kuruluşlarının birinde bu denli cefakârca görev yapan tüm personellere de ayrıca teşekkür eden İnal, bu tür moral günlerinin çalışan arkadaşların motivasyonu açısından da son derece önemli olduğuna vurgu yaptı. İnal ayrıca kurumda emekli olan personellere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar Çukurova Üniversitesi ailesinin en önemli parçalarından biri olan Balcalı Hastanesi’nin çalışanlarının moral gününde bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. Kibar, şehir dışında gittiği birçok toplantıda Balcalı Hastanesi’n den övgüyle bahsedildiğini dile getirerek bu olumlu algıyı ortaya çıkaran tüm personele de ayrıca teşekkür ettiğini belirtti. Emek kavramının en yüce değer olduğunu da sözlerine ekleyen Kibar, kurumda görev yapan her bir çalışan arkadaşın emeklerinin son derece önemli olduğunu, başarının altında ise özverili çalışmanın yattığını dile getirdi. Böyle anlamlı bir moral gününü düzenleyen Başhekimliği de teşekkür eden Kibar, ileriki zamanlarda da bu tür organizasyonların düzenlenmesinin devam etmesi temennisinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından öncelikli olarak kurumdan emekli olan personellere başta Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Tunay Sarpel, Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tamer Cevat İnal ve diğer isimler tarafından teşekkür plaketleri verildi.

Balcalı Hastanesi Başmüdürü Ali Önal’ın da şiir okuduğu moral gününde başta müdür yardımcıları ve diğer personeller, hazırladıkları çeşitli dinletiler, gösteriler ve halk oyunları etkinliklerini moral gününe katılanlara sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Balcalı, da, Emekli, Olan, Personele, Teşekkür, Plaketi, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1