301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 10:56 Bu haber 815 kez okundu
 
Beyhan Demirtaş Adana Çocuk Evleri Sitesini ziyaret etti
Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Adana Çocuk Evleri Sitesi’ni ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Beyhan Demirtaş Adana Çocuk Evleri Sitesini ziyaret etti

Ziyareti sırasında devlet himayesinde büyüyen çocuklarla bir araya gelen Hanımefendi Beyhan Demirtaş, tüm çocukların bayramını kutladığını dile getirdi.

Geleceğin teminatı çocukların en iyi şekilde yetişmesi için sosyal devlet anlayışıyla gereken her türlü çalışmanın gerçekleştirildiğini belirten Hanımefendi Beyhan Demirtaş, daha sonra çocukların aldıkları eğitimler sonucunda ortaya çıkardıkları el emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı serginin açılışını gerçekleştirdi.

Sergide yer alan ürünleri tek tek inceleyerek çocuklarla sohbet eden Hanımefendi Beyhan Demirtaş, serginin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti.

Oldukça renkli görüntülere sahne olan ziyaret, hep birlikte edilen sohbetlerin ardından sona erdi.

 

“EVSEL ATIKLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ, SIFIR ATIK VE BESLENME”

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Beyhan Demirtaş,  “Evsel Atıkların Değerlendirilmesi, Sıfır Atık ve Beslenme” konulu toplantıya katıldı.

DÜNYADAKİ AÇLIK TEHLİKESİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Dilara Koçak’ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda, evsel atıkların yeniden değerlendirilmesinin önemi vurgulandı. Hayli yoğun bir katılımla gerçekleşen ve dünyadaki açlık gerçeğine dikkat çekilen toplantıda, özellikle ev hanımlarının bu konuda duyarlı olmaları gerektiği vurgulandı.

BEYHAN DEMİRTAŞ, “EVSEL ATIKLAR KONUSUNDAKİ FARKINDALIĞIN ARTMASI ÖNEMLİ”

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Beyhan Demirtaş ise toplantının düzenlenmesinde emeğe geçenlere teşekkür ettiği açıklamasında, evsel atıkların kontrol altına alınması ve farklı şekillerde değerlendirilmesinin, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması” açısından hayli önemli olduğunu ifade etti. Beyhan Demirtaş’ın, “Evsel Atıkların Değerlendirilmesi, Sıfır Atık ve Doğru Beslenme” konularındaki farkındalığın artması temennisinde bulunduğu toplantı, katılımcıların yönelttiği soruların, Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Dilara Koçak tarafından yanıtlanmasıyla sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beyhan, Demirtaş, Adana, Çocuk, Evleri, Sitesini, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1