Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 10:32 Bu haber 1307 kez okundu
 
Bisiklet Tutkunları Karataş Sahilini Temizledi
Bisiklet Tutkunları Pab Adana, Abdost ve Adost, Karataş Belediyesi ev sahipliğinde Karataş Kumluk'ta Kamp yeri ve Sahil de temizlik yaptı.
YAŞAM Haberi
Bisiklet Tutkunları Karataş Sahilini Temizledi

Doğa ve bisiklet tutkunlarının bir araya geldiği etkinlik kamp çadırlarının kurulması sonrası ilçe gezisi, Magarsus antik kenti ziyareti, harbiş kumsalında gün batımı, çeşitli yarışmalar, müzikli eğlenceler ve temizlik çalışmaları ile gerçekleştirildi.

Adana Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Tekin Güleken; “ Karataş belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik ile Karataş’ın doğal güzelliklerinin tanıtımını gerçekleştirdik. Ayrıca bisiklet ile güzelleşen bir kent yaratma arzusu ile farkındalık ve bilinçlendirme çalışmaları gerçekleştirdik. Karataş’ın güzellikleri karşısında gelen misafirlerin duyduğu memnuniyet ile Karataş Belediyemize ve Karataş Belediye Başkanımız Necip Topuz’a verdikleri destekler için teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; “Belediyemiz hizmet alanları içerisine dahil edilen Kumluk ve Tabiat Parkımızın kamp tutkunlarının vazgeçilmez noktası haline gelmesi yönünde etkinlikler ile tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Doğa ve Bisiklet tutkunu dostlarımızın talebi ile ev sahipliğini gerçekleştirdiğimiz Kamp ve Temizlik Etkinliği ile bölgede oluşan kirliliğe karşı duyarlılık oluşturmak ve önüne geçmek amacı ile gösterdikleri çaba ve hassasiyet karşısında dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Düzenlediğimiz bu etkinlikler ile dostlarımızın Karataş’a olan ilgisinin daha da artacağına inanarak ilçemize tekrar bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bisiklet, Tutkunları, Karataş, Sahilini, Temizledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1