301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 15:24 Bu haber 1741 kez okundu
 
Bu kez haber değil lezzet kovaladılar
TÜYAP Adana Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Gurme 2019 Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı” büyük ilgi gördü.
EKONOMİ Haberi
Bu kez haber değil lezzet kovaladılar


Haber peşinde koşan, toplumun sesi, gözü ve kulağı olan basın mensupları, bu kez haber değil lezzet kovaladı.

 


TÜYAP Adana Fuarcılık Bölge Müdürü Salih Gökmen ve Basın/Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Şerife Yılmaz Evci tarafından organize edilen etkinlikte, basın mensupları usta aşçılar gözetiminde yemek yaptı.


Basın mensuplarına gerek yemek yaparken ve gerekse de lezzet ve sunumda; Çukurova Aşçılar Derneği mensupları da destek oldu.

 


Kalabalık bir topluluk önünde mutfak tezgahının başına geçen gazeteciler, sınav heyecanı yaşayan öğrenciler gibiydi.

Maharetlerini sergileyen basın mensupları, fuarda yemek yapmanın ardından asıl sınavı evlerinde yaşayacaklarını bilmenin stresini de yaşadı.

 


Fuarda gazeteciler de yemek yapıp, lezzet ve sunum konusunda yarıştı.

 


Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir Şef Halef Noyan ile, Hürriyet Gazetesi Bölge Temsilcisi Erdal Fernergiz Kapadokya Bölgesi’nden şef Arif Özata, Refleks Gazetesi sahibi Mehmet Uluğtürkan, Şef Ömer Orak, Çukurova Metropol Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tanır Uzelgeçici şef Özgür Maloğlu, Çukurova Pres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Engin Kanber Şef Hüseyin Yaman ile birlikte yemek yapıp, sunum gerçekleştirdi.

 

VEDAT ZÖHRE'NİN ZOR ANI


Gazeteci Vedat Zöhre ise hanımı karşısında yemek yapmanın zorluğunun yanı sıra yaptığı yemeği eşine beğendirebilmenin de sıkıntısını yaşadı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, kez, haber, değil, lezzet, kovaladılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1