Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 11:29 Bu haber 564 kez okundu
 
Çalışkan, "Din vazifesi kutsaldır"
ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdulvahab Bilge, Bekir Aydemir, Atilla Yağmur ve İsmail Yıldırım Seyhan Müftülüğüne atanan Mehmet Yaman’ı makamında ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Çalışkan,

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, din hizmetlerinde çalışan bütün görevlilerin kutsal bir vazifeyi ifa ettiğini vurgulayarak, “Allah’ın (cc) dinine hizmet eden, camilerinde O’nun adını zikrederken aynı zamanda topluma önderlik eden tüm din görevlilerimizin omuzlarındaki yük ağırdır. Bu görevler, fedakarlık ve samimiyetle yerine getirilebilen ve ancak bu davayı sahiplenenlerin altından kalkabileceği görevlerdir. Bu sebeple, tüm din görevlisi kardeşlerimize ve başta siz değerli Müftülerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.” dedi.

Seyhan İlçe Müftüsü Mehmet Yaman, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. “İmamlık Peygamberlik görevidir. Sizin de dikkat buyurduğunuz gibi İmam önderdir, İmam yol gösterendir, bizler cemaatimize yol gösteren olmaya devam edeceğiz inşallah. Görüşleriniz için teşekkür ediyorum, bu vesileyle üyelerinize selamlarımı iletiyorum.” diyen Seyhan İlçe Müftüsü Mehmet Yaman, ASKON Ailesine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çalışkan,, "Din, vazifesi, kutsaldır",
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1