Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 21:03 Bu haber 772 kez okundu
 
ÇGC Kupası Babafırat’ın
Geleneksel olarak düzenlenen Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kupalı At Koşusu’nu sahipliğini Mehmet Uçar, jokeyliğini ise Gökhan Kocakaya’nın yaptığı Babafırat kazandı.
YAŞAM Haberi
ÇGC Kupası Babafırat’ın

Akşamın 3.yarışı 1400 metre kum pistte gerçekleşen koşuya, 3 yaş safkan 6 İngiliz At’ı katıldı. Babafırat’ın ardından yarışta ikinciliği start in box’dan 2 boy geç çıkan Evergrande, üçüncülüğü Altınkop, dördüncülüğü ise Zanapalı elde etti.

85 Bin Tl ikramiyeli yarışı kazanan Babafırat adlı atın sahibi Mehmet Uçar’ın şahsında, törene katılan İbrahim Öztürk’e kupasını Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir verirken, ÇGC Yönetim Kurulu Üyesi Süreyya Uri de bir buket takdim etti. ÇGC Genel Sekreteri Mehmet Ömer Üney de, TJK Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Adalı’ya bir buket takdim ederek, başarılarının devamını diledi.

Yeşiloba Hipodromu’nda gerçekleşen törene TJK Eski Başkanı ve Yüksek Komiserler Kurulu üyesi Behçet Homurlu ile Toyoto Ceo’su ve Portakal Çiçeği Karnavalı’nı Adana’ya kazandıran Ali Haydar Bozkurt da katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇGC, Kupası, Babafırat’ın,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1