301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 12:06 Bu haber 1541 kez okundu
 
ÇÜ Adana Meslek Yüksekokulu’nda Kariyer Günü Düzenlendi
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Adana Meslek Yüksekokulu ve Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) iş birliğiyle ‘Mesleğin İşin Olsun’ temasıyla “2019 Kariyer Günü” etkinliği düzenlendi. Etkinlikte insan kaynakları uzmanları öğrencilerle buluştu.
EĞİTİM Haberi
ÇÜ Adana Meslek Yüksekokulu’nda Kariyer Günü Düzenlendi

Adana MYO konferans Salonunda geçekleştirilen “2019 Kariyer Günü' etkinliğine Adana Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karaveli, Çukurova Üniversitesi Adana Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Faruk Karadağ ve öğrenciler katıldı.

 

Prof. Dr. Karadağ: “Kariyer 2019, Öğrencilerin Hayata ya da İşgücü Piyasasına Hazırlanmaları İçin Bir Simülasyon.”

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Faruk Karadağ açılış konuşmasında bu etkinlikle öğrencilerin hayata ya da işgücü piyasasına hazırlanmaları için bir simülasyon gerçekleştirmiş olacaklarını söyledi Prof. Dr. Karadağ “Bu simülasyonda okul sonrası yaşantınızda karşılaşabileceğiniz belki de ilk ciddi sınavla karşılaşmış olacaksınız. İnsan kaynakları yetkilileri ile nasıl bir iletişim içerisinde olmanız gerektiğini öğrenmeye başlayacaksınız.” dedi.

 

Deneyimlerini Öğrencilerle Paylaştılar

Açılış konuşmalarının ardından İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı Hatice Oto, Yenilikçi İnsan Kaynakları Derneği'nden Seda Soysert, Newhope Genel Müdürü/Türkiye Başkanı Jıanyong He ve Webhelp Türkiye Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Ali Cevat Ünsal öğrencilerle deneyimlerini paylaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇÜ, Adana, Meslek, Yüksekokulu’nda, Kariyer, Günü, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1