301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 12:41 Bu haber 353 kez okundu
 
ÇÜ’den Onkoloji Hastalarına destek
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Devlet Konservatuvarı Öğrencileri Onkoloji Hastalarına Destek Olmak İçin Sahne Aldı.
YAŞAM Haberi
ÇÜ’den Onkoloji Hastalarına destek

2. Uluslararası Genç Yetenekler Müziğin Umuda Kitaplarla Dokunuşu Piyano Konseri’ne Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Devlet Konservatuvarı öğrencileri damga vurdu. Çukurova Üniversiteli öğrencilerin de sahne aldığı konserin geliri Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Servisi’nin yenilenmesine katkıda bulunmak amacıyla hibe edildi.

Karşıyaka Hikmet Şimşek Sanat Merkezi'nde, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Servisi‘nin yenilenmesine katkıda bulunmak amacıyla 2. Uluslararası Genç Yetenekler Müziğin Umuda Kitaplarla Dokunuşu Piyano Konseri düzenlendi. Konsere gelen izleyiciler beraberlerinde kitap getirerek kültürel bilincin de artmasına katkıda bulunarak konseri izledi.

DANIŞMAN DOÇ. ÜLVİYYE GÜLER

Bu projenin kanserle mücadele eden çocukların ve ailelerin yaşamlarını sanat aracılığıyla iyileştirmeyi hedeflediğini belirten organizasyon komitesi genç yeteneklerin piyanonun tuşlarına değil, dinleyicilerin de ruhuna ve kanserle mücadele eden çocuklara dokunacağını belirtti. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Ulviyye Güler sanat danışmanlığı yaparken yurtiçinden ve yurtdışından 29 piyanist katılırken Bilge Gürer, Çiğdem Ebinç,  Ahmet Efe Demirci de konsere katılanlar arasındaydı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇÜ’den, Onkoloji, Hastalarına, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1