301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Şubat 2020 - Pazar 11:36 Bu haber 738 kez okundu
 
Çukurova Rotary Meslek Hizmet Ödülleri Güler Ve Kaplan’a
Adana Çukurova Rotary Kulübü tarafından her yıl düzenli olarak verilen meslek hizmetleri ödül töreni yapıldı. Meslek Hizmet Ödülü Necati Güler’e verildi. Adana Çukurova Rotary Kulübü aynı toplantıda, Eskimeye Yüz Tutmuş Meslekler kategorisinde ödülü de Adana’da halen ayakkabı imalatı yapan ve birçok spor ve dans ayakkabısı ile adını duyuran Adnan Kaplan’a verdi.
YAŞAM Haberi
Çukurova Rotary Meslek Hizmet Ödülleri Güler Ve Kaplan’a

Törende konuşan Adana Çukurova Rotary Kulübü Başkanı Bekir Turgut, "Rotary kulüpleri iş ve meslek insanlarının oluşturduğu önemli bir hizmet kuruluşudur. Biz dünya ülkeleri arasında iyi niyetli anlayışı geliştirerek barışın yerleşmesi için çalışan ender sivil toplum örgütlerinden biri olan Rotary’nin saygın üyelerindeniz. Necati Güler ve Adnan Kaplan meslek hayatı boyunca yaptığı başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarına hem de bizlere örnek oldu. Özellikle genç meslek kardeşlerimizi yüreklendirerek onlarında çalışmaları için model oluyor. Adana Çukurova Rotary Kulübü olarak bu ödülü size vermekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

Ödüle layık görülen Necati Güler ve Adnan Kaplan ise ödüle layık görüldükleri için mutlu olduklarını ve bu ödülü layık gören Çukurova Rotary Kulübü’ne teşekkür ettiklerini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çukurova, Rotary, Meslek, Hizmet, Ödülleri, Güler, Ve, Kaplan’a,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1