301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 11:24 Bu haber 1583 kez okundu
 
Deveciler Dernek Hizmet Binasına Kavuştu
Adana Devecileri yeni Hizmet Binası açılışını gerçekleştirdi.
YAŞAM Haberi
Deveciler Dernek Hizmet Binasına Kavuştu

EMİN İNCESOY

"Bugün buraya bu denli yoğun katılımın olması bizlere ayrı bir güç ve kuvvet verdi. Üstlenmiş olduğumuz bu görevi Allah’ın izniyle başarıyla yürüteceğimize olan inancımızı arttırdı. Anladım ki yolu doğru olanın yükü ağır olmazmış. Buradan bu süreçte maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen siz değerli üyelerimize, gönülleri burada olup gelemeyen dostlarımıza misafirlerimize ve de hayır dualarını bizden eksik etmeyen değerli büyüklerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz."

 

KURUCU BAŞKAN ESEF AKKÖSE

“Bu derneğin kurucu başkanı olmaktan kıvanç duyuyorum şeref duyuyorum bu kalabalığı buraya toplayan yönetim kuruluna sizlerin adına teşekkür ederim.”

 

DERNEK BAŞKANI FARUK İNCESOY

“Sizlerin katkılarıyla sizin vermiş olduğunuz desteklerle bugünlere kadar geldik, siz olmazsanız buranın hiç gereği yok. Birlikte beraber hareket ettiğimiz sürece burası hareketlenecek inşallah kendi mülkümüze de kısa sürede kavuşacağımız inancıyla bu memleketin asrı unsuru olan Deveciler ve dostlarımızla iyi işler yapacağımız inancıyla yola çıktık. Bugün burada bunun meyvesini aldığımız inancındayım tüm deveci ailesine hayırlı olmasını temenni ederim.”

 

KADIN KOLLARI BAŞKANI NESİBE YÜKSEL

“Burada birlikten kuvvet doğar diyoruz ama erkeklere göre kadın arkadaşlar daha azız burada, Kadın arkadaşların da destek olmasıyla daha iyi yerlere gelineceği inancıyla sürece kadın arkadaşlarımızın da katılmasının istiyoruz geldiniz için hepinize teşekkür ederim.”

 

AKP Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu ve CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, hayırlı olsun mesajı okundu.

Hepbirlikte yeni hizmet binası açılış kurdelası kesildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deveciler, Dernek, Hizmet, Binasına, Kavuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1