Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 20:15 Bu haber 733 kez okundu
 
DSP, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı
Demokratik Sol Parti (DSP) 31 Mart yerel seçimlerine aday olan belediye başkan ve meclis üyesi adaylarını tanıttı.
SİYASET Haberi
DSP, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Çağrı Bağatur, Seyhan Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, Çukurova Belediye Başkan adayı Yalçın Akyol, Yüreğir Belediye Başkan adayı Hamide Berktaş, Sarıçam Belediye Başkan adayı Celal Güven ile çok sayıda partili merhum Avukat Ege Bağatur’un kabrini ziyaret etti.

 

ÇAĞRI BAĞATUR

Duaların okundu ziyaretin ardından annesi Emine Yıldız Bağatur ile birlikte kısa bir konuşma yapan büyükşehir adayı Çağrı Bağatur, ‘İnanıyorum halkta bir karşılığımız var. Sevgi ve saygıyla da bunu başaracağız. Diğer adaylarında halka hizmet arzularının bizlerin onlara olan örnek davranışlarla farklılaşacağını düşünüyorum. Eğer yapılacak birşey varsa halk için kamunun kaynaklarının etkin bir şekilde halkın hizmetinde dürüst siyasetle yapılması lazım. Bugün artık herkes için aynı olması gereken bu tavır ve davranışı hep birlikte göstermeye söz veriyoruz’ dedi.

YILDIRAY ARIKAN

‘Bir söz var yiğit namıyla anılır’ diyen Seyhan Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan da ‘Bağatur başkanımız dürüstlüğün erdem olduğu bir ortamda gerçekten olağan üstü Adana sevgisiyle, dürüstlüğü, kibarlığı, işbilirliğiyle bir dönem geçirmiştir. Bağatur başkanımız belediyecilikte bizlere her zaman yol göstermiştir. Ben de kendisine Allahtan rahmet diliyorum. İnşallah büyükşehir adayımız babasının yolunda ilerler ve yarım kalan işleri tamamlar’ diye konuştu.

Daha sonra adaylar için Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde toplantı düzenlendi. DSP İl Başkanı Leyla Can Haklı, basın mensuplarına belediye başkan adayları ile meclis üyesi adaylarını tanıttı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DSP,, Belediye, Başkan, Adaylarını, Tanıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1