301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ocak 2021 - Pazar 14:37 Bu haber 573 kez okundu
 
Eğitim Camiasından Sağlık Çalışanlarına Aşüre
Adana Seyhan İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğretmen ve işletmede beceri eğitimi alan öğrenciler tarafından yapılan aşure, Seyhan Devlet Hastanesi Acil Servis’te görevli sağlık çalışanlarına ikram edildi.
YAŞAM Haberi
Eğitim Camiasından Sağlık Çalışanlarına Aşüre

Covid-19 Pandemi Sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarına desteklerini göstermek adına hazırlanan aşureyi, Okul Müdürü Ayşe Türkoğlu, okul idarecileri ve yiyecek içecek hizmetleri bölümü öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu Şube Müdürü Saffet Sarıdağ, Seyhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Üstün ile birlikte sağlık çalışanlarına dağıtıldı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MİNNETTARIZ

Seyhan Devlet Hastanesi Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü Fevzi Höke, Acil Servis Sorumlu Hekimi Uzman Doktor Türker Deveci, Sorumlu Hekim Yardımcısı Doktor Metin Haptane ve Acil Servis Sorumlu Hemşiresi Hatice Karal Özbek tarafından ağırlanan öğretmenler, “İçinde bulunduğumuz bu zorlu dönemde, cansiparane fedakârca görev yapan tüm sağlık çalışanlarımızın daima yanlarında olmaya devam edeceğiz. Onlara minnettarız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitim, Camiasından, Sağlık, Çalışanlarına, Aşüre,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1