301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 11:52 Bu haber 411 kez okundu
 
Erkan’dan ÇGC Üyelerine Eğitim Avantajı
Adana’da eğitime yaptığı yatırımlar ve yenilikleriyle dikkat çeken Erkan Eğitim Kurumları ile Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) arasında, gazetecilere yönelik eğitimde özel ayrıcalıklar tanınan protokol imzalandı.
YAŞAM Haberi
Erkan’dan ÇGC Üyelerine Eğitim Avantajı

Erkan Eğitim Kurumları Halkla İlişkiler Müdürü Aycan Tezcan Korkut, ÇGC Başkanı Cafer Esendemir’i ziyaret ederek, 33’üncü yılında 11 dev okulla eğitimde iz bırakan Erkan Eğitim Kurumları’nın Erkan Koleji başta olmak üzere okulları ve kursları hakkında bilgi verdi.

Tezcan’ın brifinginin ardından Erkan Eğitim Kurumları’nın ÇGC üyeleri, çalışanları ve yakınlarına tanınan özel avantajları içeren Eğitim Protokolü imzalandı.

Erkan Eğitim Kurumları’na cemiyet üyelerine sağlanan ayrıcalıklar nedeniyle teşekkür eden ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, “Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de konuşmalarında dile getirdiği gibi eğitim bir ulusun geleceğidir. Bu bağlamda geleceğimizin şekillenmesinde büyük görev alacak çocuklarımızın, gençlerimizin eğitimleri için Erkan Eğitim Kurumları’nın sağladığı özel avantajlar bizi mutlu etmiştir. Meslektaşlarımızın çocuklarının daha kaliteli bir eğitim almaları için eğitimde sağlanan fırsat ve kolaylığın yanı sıra, Adana’ya yaptıkları eğitim yatırımları nedeniyle Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu başta olmak üzere Hatipoğlu Ailesi’ne teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erkan’dan, ÇGC, Üyelerine, Eğitim, Avantajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1