301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Nisan 2020 - Salı 17:10 Bu haber 1355 kez okundu
 
Fatih Mehmet Kocaispir’in 23 Nisan Mesajı
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
GÜNDEM Haberi
Fatih Mehmet Kocaispir’in 23 Nisan Mesajı

Başkan Kocaispir mesajında şu ifadelere yer verdi; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğu 23 Nisan 1920 tarihi aziz milletimiz için bir dönüm noktasıdır. 23 Nisan 1920’de açılan ve bu yıl 100'üncü yaşını kutladığımız yüce meclisimiz, milli birliğimizin simgesi, egemenliğimizin temel taşıdır.

Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir şiarıyla çıkılan yolda, ecdadımız birlik ve beraberliğinden ödün vermeden, vatan toprakları uğruna büyük mücadeleler vermiş, bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkmıştır. Milli egemenliği tesis eden ilk Meclis, vatan sevgisinin, birlik ve beraberliğin, bağımsızlık uğruna sergilenen fedakarlıkların timsali olmuştur.

Bu duygularla, bugünü çocuklarımıza bayram armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, sevgi dolu yürekleri ile bu güne anlam katan çocuklarımızın, aziz milletimizin ve değerli Yüreğirli hemşehrilerimin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatih, Mehmet, Kocaispir’in, 23, Nisan, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1