Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 18:29 Bu haber 584 kez okundu
 
Fikret Yeni, “Desteğinize inanıyorum”
Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni, Seyhanlı hemşerilerinin Cumhur İttifakı adaylarına gereken desteği sağlayacaklarına inandığını söyledi.
SİYASET Haberi
Fikret Yeni, “Desteğinize inanıyorum”

Fikret Yeni’nin Fevzipaşa ve Aydınlar mahallelerindeki seçim ofisi açılışı, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Mehmet Şükrü Erdinç, Adana İl ve Seyhan İlçe Başkanlığı yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. Seyhan’ın 96 mahallesini kapsayan 26 başlık altındaki 106 projesi Adana kamuoyunda büyük ilgi çeken Fikret Yeni’nin seçim ofisi açılışları, çok sayıda mahalle sakininin katılımıyla mitinge dönüştü.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, açılış konuşmalarında, yeni seçim dönemine hızlı bir şekilde gidildiğini belirterek, ‘’Demokrasimizi ve ekonomimizi büyütmek, yepyeni coğrafyalara, mazlum coğrafyalara elini uzatması için Türkiye’nin ihtiyacı olan tek şey, milletimizin desteğidir. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de aziz milletimizin bize desteğinin büyük olacağına inancımız tamdır’’ dedi.

Türkiye’nin önünde son derece güzel, cazip ve parlak günler olduğunu ifade eden Ömer Çelik, şöyle konuştu:

‘’Bu ülkenin en büyük emeğini üreten kadınlarımız, çocuklarımız ve gençlerimiz için yepyeni yaşam sahaları, sosyal mekânlar inşa edeceğiz. Yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak projelerimizi de bir bir yaşama geçireceğiz. Adana ve Seyhan’ımızda da bunları Fikret Yeni kardeşimizin birbirinden değerli projeleriyle gerçekleştireceğiz. Kadınlarımız, çocuklarımız ve gençlerimiz için yapacağımız yatırımlar, biricik Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğine yapılan en büyük ve kıymetli yatırımlardır.’’

Ömer Çelik, Türkiye genelinde olduğu gibi Adana ve Seyhan’da yapılan hizmetleri koruyup yeni kazanımlara ulaşmak için milletin desteğini beklediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

‘’Fikret Yeni kardeşimize oy vererek, Cumhur İttifakı’nın en güçlü şekilde sandıktan çıkmasını sağlamanız lazım. Fikret Yeni kardeşimizi seçmekle, bir kardeşiniz, bir evladınız ve bir ağabeyinizi seçmiş olacaksınız. Caddenizin, sokağınızın ve evinizin meselelerini sadece bir siyasiye anlatır gibi değil, kardeşinize, evladınıza ve ağabeyinize anlatır gibi anlatacaksınız. İnşallah, ‘Belediye işi gönül işi’ diyen felsefeyle Seyhan’ın yönetileceği bir döneme gireceğiz.’’

 

‘’ÇOK KIYMETLİ PROJELER HAZIRLADIK’’

Açılış töreni için hazırlanan platforma eşi Emine Yeni ile birlikte çıkarak vatandaşları selamlayan Fikret Yeni de Cumhur İttifakı’nın, milletin iradesiyle kurulan bir ittifak olduğunu söyledi.

Seyhanlı hemşerilerinin, Cumhur İttifakı’nın adaylarına gereken desteği sağlayacaklarına inandığını dile getiren Fikret Yeni, ‘’Adana’ya vereceğiniz destekle, 81 ilimizde olduğu gibi Adana’da da inşallah Cumhur İttifakı’nı büyük bir farkla kazandıracaksınız. Sayın Cumhurbaşkanımız ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye hediye edeceksiniz’’ dedi.

Adana ve Seyhan için çok kıymetli projeler hazırladıklarına dikkati çeken Fikret Yeni, ‘’İnşallah milletimizin takdiri ve teveccühüyle göreve seçilmem halinde, 96 mahallemizin tamamını kapsayacak şekilde hazırlanan projelerimizi bir bir gerçekleştireceğiz. Kamuoyuna açıkladığımız projelerimiz, ilçemizin her alanda kalkınmasına katkı sağlayacak.  Adana ve Seyhan’ı el ele ve omuz omuza yol yürüyerek marka yapacağız’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fikret, Yeni,, “Desteğinize, inanıyorum”,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1