301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 20:38 Bu haber 644 kez okundu
 
Gamze Cevher Mimarlık, sektöre kendi tarzıyla giriş yaptı
Gamze Cevher Mimarlık Ofisi’nin açılış kokteyli iş dünyasından tanınmış simalarını bir araya getirdi.
YAŞAM Haberi
Gamze Cevher Mimarlık, sektöre kendi tarzıyla giriş yaptı

Adananın genç eczacılarından Furkan Cevher’in eşi Yüksek Mimar ve Restorasyon Uzmanı Gamze Cevher’in yönetiminde hizmete giren Gamze Cevher Mimarlık Ofisi’nin açılışına protokol ve iş dünyasından tanınmış simalar katılarak ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular.

FONKSİYONEL MEKANLAR TASARLANACAK

Açılış kurdelasını Seyhan Kaymakamı Mustafa Yavuz ve Çukurova Kaymakamı Osman Sarı ile birlikte kesen davetliler ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular.

Uzmanlığını restorasyon alanında yapmış olan Yüksek Mimar Gamze Cevher yönetiminde, kendine has tarzıyla hizmet verecek olan Gamze Cevher Mimarlık Ofisi’nin açılışına ayrıca; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl müdürü Zeynel Abidin Koç, Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Prof. Dr. Nejat Eker, eski Osmaniye Mimarlar Odası Başkanı Haydar Aktürk, Adana Elazığlılar Dernek Başkanı emekli Albay Şinasi Karaaslan, Osmaniye Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Nusret Esen, İskenderun Elazığlılar Dernek Başkanı Müslüm Göl, Adana Eczacı Odası Başkanı Mürsel Yalbuzoğlu ve oda üyeleri açılış kokteylinde hazır bulundu.

Uzmanlığını restorasyon alanında yapmış olan Yüksek Mimar Gamze Cevher, eski eser restorasyonu, mimari proje, iç mekan tasarımı ve kentsel tasarım üzerine çalışmalar yapmayı ve yaşanabilir fonksiyonel mekanlar tasarlamayı hedeflediğini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gamze, Cevher, Mimarlık,, sektöre, kendi, tarzıyla, giriş, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1