Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
16 Haziran 2020 - Salı 12:52 Bu haber 437 kez okundu
 
Gazeteciler Cemiyetinden Vali Demirtaş’a Ziyaret
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, beraberindeki heyetle birlikte Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mardin Valisi olarak atanan Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Gazeteciler Cemiyetinden Vali Demirtaş’a Ziyaret

BAŞARILAR DİLİYORUM

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında Vali Demirtaş’ın yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni eden konuklarına; kamuoyunu Adana’da, Türkiye’de ve dünyada meydana gelen gelişmelerden haberdar etmek amacıyla gerçekleştirdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür eden Vali Demirtaş, konuklarının nezdinde tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

--------------------------------------------------

ZEYDAN KARALAR VE ADANA'YA VEDA

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a da veda ziyaretinde bulundu.

Başkan Zeydan Karalar, kent için güzel işler yapan Vali Mahmut Demirtaş’a Adanalılar ve kendisi adına teşekkür etti.

Vali Demirtaş da, Adana için birlikte çalıştıklarını belirterek, kent halkından helallik istedi, hakkını helal etti…

 

SİZİ UNUTMAYACAĞIZ

Samimi ve hüzünlü bir ortamda gerçekleşen ziyarette söz alan Başkan Zeydan Karalar, Vali Mahmut Demirtaş’ın Adana’da görev yaptığı süre boyunca kente önemli katkıları olduğunu belirtti.

Başkan Zeydan Karalar, “Sizin önderliğinizde koronavirüsle mücadele dahil, bir çok işi başarıyla yaptık. Adana’nın tanıtılması konusunda desteğinizi hiç esirgemediniz. Lezzet Festivali dahil, çeşitli önemli organizasyonlarda öncü oldunuz. Adana’da tarımın, sanayinin daha iyi hale gelmesi için çalıştınız. Gastronomi turizminin gelişmesi için önderlik ettiniz. Adanalılar ve kendim adına size teşekkür ediyorum. Adana sizi unutmayacak” dedi.

 

HAKKINIZI HELAL EDİN…

Vali Mahmut Demirtaş da Adana’nın büyümesi, gelişmesi ve kalkınması için birlikte çaba sarf ettiklerini ifade ederek, “Onun için ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Kent dinamikleriyle birlikte Adana’mızın problemlerini hep birlikte aşmaya çalıştık. Güzel şeyler yaptığımıza ve bunların devamı için, yeni gelecek arkadaşımızın da ciddi çaba sarf edeceğine inanıyorum. Adana’nın geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum. Adana tarım ve sanayi açısından önemli bir bölgede. Özellikle tarım açısından dikkate değer bir il. Türkiye’nin en büyük ovasına sahip ve yüzde 80’inin sulandığını var sayarsak, yılda üç-dört ürün alınabiliyor. İnşallah bundan sonra çiftçilerimizin, köylülerimizin ürün çeşitliliğine giderek, katma değeri yüksek ürünler üretmesini sağlayarak, ülkemizin bu yönde önünü açmak gerekir. Adana’nın özellikle tarım sektöründe elde ettiği geliri artırmak lazım. İnşallah bunların olacağını, daha güzel işler yapılacağını düşünüyorum. Biz de Adana’yı ve Adanalıları çok seviyoruz. Tüm vatandaşlarımız bizlere haklarını helal etsinler. Bizden taraf helal olsun. İnşallah zaman zaman da ziyaret ederiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazeteciler, Cemiyetinden, Vali, Demirtaş’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1