Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 14:50 Bu haber 1839 kez okundu
 
Genç Avukatlar Törenle Ruhsatlarını Aldı
Adana Barosu’nda staj dönemini başarıyla tamamlayan genç meslektaşlarımız Av. Dilay Doygun, Av. Petek Karasu, Av.Hasan Furkan Yanık ve Av. Oğuzhan Oğuz meslek yeminlerinin ardından cübbelerini giyerek ruhsatnamelerini aldı.
YAŞAM Haberi
Genç Avukatlar Törenle Ruhsatlarını Aldı

Genç avukatlar için düzenlenen törene Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük,  Yönetim Kurulu üyeleri, genç avukatların ailesi ve sevenleri katıldı.

Staj evresini başarıyla tamamlayan genç avukatlara cübbelerini yanında staj yaptığı büro avukatları Av. Bahadır Eraslan,  Av. Murat Gülsün, Av. Ertuğrul Kıvanç Koç, Av. Tolunay Toybukoğlu, Av. Vecihi Yamanyılmaz,  Av. Özlem Dik ve Av. Sabahattin Gümüş giydirdi.

Törende konuşan Baro Başkanı Av. Veli Küçük, “Bugün ruhsatını alan genç meslektaşlarım eminim ki hukuka, adalete ve hakkaniyete önemli katkılar sunacaktır. Meslektaşlarıma aramıza hoş geldin diyor ve bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Baro adına törenin sonunda genç avukatlara Avukatlık Kanunu, Av. Ali Haydar Özkent’in “Genç Avukatlarla Gizli Konuşmalar”, Av. Güneş Gürseler’in “Genç Avukatlara Güncel Öneriler” isimli kitaplar, Adana Barosu rozeti ve kalem, anahtarlık ve kartvizit kutusu hediye edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, Avukatlar, Törenle, Ruhsatlarını, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1