Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 15:20 Bu haber 1461 kez okundu
 
GEV’de Dr. Hasan Boğa ile yola devam
Güney Eğitim Vakfı (GEV) 14. Olağan Kurucular Kurulu toplantısı yapıldı. Mevcut Başkan Dr. Hasan Boğa ile yola devam kararı alındı.
YAŞAM Haberi
GEV’de Dr. Hasan Boğa ile yola devam

Adana Seyhan Oteli'inde Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda 2018-2020 dönemi Yönetim Kurulu çalışma raporu oy birliğiyle kabul edildi.

GEV Başkanı Dr. Hasan Boğa, konuşmasında Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadınlar Koluna, Gençlik Koluna ve Vakıf çalışanlarına bu yolda beraber yürüdükleri için teşekkür etti.

2020-2022 GEV Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Hasan Boğa seçilirken, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise; Ersan Altıok, Vatan Yalı, Kemal Filazi, Seyla Çiçekçi, Derya Onatça İşisağlam, Cem Kaan Parsak, Sühan Günaştı, Aybel Yamanyılmaz, Serhat Aydoğan, Sait Renklioğlu, Tamer Gizir, Serdinç Hallaç Koçak, Polen Dilmaç Şanlı Ve Çağlar Esencan oldu.

Yeni seçilen GEV Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni dönemde aynı inanç ve azimle görevlerini yerine getireceklerini söylediler.

adanahabermerkezi.net ailesi olarak yeni görev alan her bireyi ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. "Hayırlı olsun"

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEV’de, Dr., Hasan, Boğa, ile, yola, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1