Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
21 Eylül 2019 - Cumartesi 23:15 Bu haber 794 kez okundu
 
GEV Mezun vermeye devam ediyor
1994 yılında Üniversite öğrencilerine burs desteği sağlamak amacıyla; Hasan Atıcı, Ali Naci Gökçeli ve Tahsin Yıldırım’ın önderliklerinde 77 Kurucu üye tarafından kurulan Adana Güney Eğitim Vakfı, bursiyerlerini mezun etmeye devam ediyor
EĞİTİM Haberi
GEV Mezun vermeye devam ediyor

Kurulduğu 1994 yılından bu yana başarılı ve maddi olanaklardan yoksun üniversite öğrencilerine karşılıksız burs desteğinde bulunan Güney Eğitim Vakfı bu güne kadar 4000’e yakın öğrenciye burs desteği sağlamış, 990 öğrenciyi mezun etmiş ve halen 503 öğrenciye burs desteği sağlamaktadır.

Güney Eğitim Vakfı Mezuniyet Yemeği; Kurucu Üyelerin, Geçmiş ve yeni dönem Vakıf Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerinin ile 2018-2019 dönemi Mezun Bursiyerlerin katılımlarıyla Seyhan Otelinde gerçekleştirildi.

Gecede Vakıf Başkanı Dr.Hasan Boğa “Mezuniyetiniz ve başarılarınızdan dolayı sizleri gönülden tebrik ederek ; Dilerim hayat boyu başarılar yoldaşınız olurken, başarısızlıklarınız sizi daha büyük başarılara taşıyan basamaklar olur. Artık her biriniz çetrefilli iş hayatının birer adayısınız. Unutmayın ki risk almak, sadece bir işe gitmek değil, aynı zamanda bildiklerini ve bilmediğini bilmekle ilgilidir; insanlara ve fikirlere açık olmakla alakalıdır. İş hayatınız boyunca tecrübeye saygı, yeteneklerinize güven,  hayata merak ve öğrenmeye istek duymanızı temenni ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

108 bursiyerin bulunduğu 2018-2019 dönemi Mezun Bursiyerlerine sırasıyla Vakıf Kurucuları, Vakıf Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından mezuniyet belgeleri takdim edilerek gelecekte de başarılarının devam etmesi dilek ve temennileri dile getirildi.

Gecenin sonunda sahip oldukları bitmek tükenmek bilmeyen enerjileriyle sahneyi dolduran 2018-2019 dönemi Mezun Bursiyerleri ve eşlik eden Yönetim Kurulu Üyelerince doyasıya eğlenildi.

Gece, sonsuza kadar sürdürülmesi istenilen hatıralık GEV Aile fotoğraflarıyla süslenildi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEV, Mezun, vermeye, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1