301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 11:23 Bu haber 352 kez okundu
 
İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 Yılı 2.Olağan Toplantısı ATB’de Gerçekleştirildi
Vali Mahmut Demirtaş, il genelindeki istihdam çalışmalarına yönelik değerlendirmelerin yapıldığı İl İstihdam Kurulu toplantısına katıldı.
EKONOMİ Haberi
İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 Yılı 2.Olağan Toplantısı ATB’de Gerçekleştirildi

Adana Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Demirtaş’ın yanı sıra; Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ile İl İstihdam Kurulu üyeleri katıldı.

İl istihdam politikaları ile il mesleki eğitim politikalarının görüşüldüğü toplantıda Prof. Dr. Azmi Yalçın tarafından bir sunum gerçekleştirilirken Vali Demirtaş, işsizlikle mücadelede başarılı olmak adına istihdamı arttırıcı tüm proje ve çalışmaları her zaman destekleyeceklerini belirtip ilgili kurum ve kuruluşların üzerlerine düşen görevi titizlikle yerine getireceklerine inancının tam olduğunu ifade etti.

Kentteki istihdamı arttıracak çalışmalar ve mesleki eğitimler hakkında çeşitli değerlendirmelerin yapıldığı toplantı, gündem maddelerinin ele alınması ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, İstihdam, Ve, Mesleki, Eğitim, Kurulu, 2019, Yılı, 2.Olağan, Toplantısı, ATB’de, Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1