Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 23:40 Bu haber 1572 kez okundu
 
İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun 2019 Yılı 3. Olağan Toplantısı, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleşti.
YAŞAM Haberi
İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı

Aytek Konfeksiyon toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Demirtaş’ın yanı sıra; Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği  Başkanı Nihat Sözütek, Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ile İl İstihdam Kurulu üyeleri katıldı.

2019 yılında hayata geçirilmesi planlanan istihdam politikaları ve eğitim programları hakkındaki hususların ele alındığı toplantıda Vali Demirtaş, Adana’nın zengin yatırım potansiyelinin en iyi şekilde değerlendirilmesi ve istihdamın daha da arttırılması için gerekli tüm çalışmaları yapmayı sürdüreceklerini dile getirdi. İstihdam seferberliğine katkıda bulunan tüm işletmelere teşekkür ettiğini belirten Vali Demirtaş, düzenli olarak gerçekleştirdikleri bu toplantılarla ve işletmelerin destekleriyle işsizlikle mücadelede önemli bir ivme kazanıldığını kaydetti.

Toplantı, kurul üyelerinin kentteki istihdam ve mesleki eğitim çalışmaları konusunda sürdürülen projeler hakkında katılımcılara bilgiler vermesinin ardından gündem maddelerinin değerlendirilmesiyle son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, İstihdam, Ve, Mesleki, Eğitim, Kurulu, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1