Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 17:50 Bu haber 1558 kez okundu
 
İşadamı Tahsin Yıldırım Gazetecileri ağırladı
Adana’nın sevilen işadamlarından Tahsin Yıldırım, kendi hobi bahçesinde gerçekleştirdiği organizasyonla Adananın etkin gazetecilerini buluşturdu. Gazeteci meslektaşlar gönüllerince eğlendi…
YAŞAM Haberi
İşadamı Tahsin Yıldırım Gazetecileri ağırladı

MEYVE AĞAÇLARI ARASINDA STRES ATTILAR

İşadamı Tahsin Yıldırım’ın çok çeşitli sebze meyve ağaçlarının bulunduğu  Haydaroğlu Mahallesi’ndeki evinde “Dost Meclisi” adı altında buluşan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Ömer Üney,  Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Saygıdeğer, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti eski yöneticisi İsmail Başkan, CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut’un Basın Danışmanı Yusuf Baştuğ, TV A Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yılmaz, TV A Genel Müdürü  Mustafa Tuncel, Günaydın Gazetesi  Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Özke,  Çukurova Press Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sabit Özkeser, Çukurova Press Gazetesi Haber Müdürü Ali Boz ve Süleyman Canbolat ve Basın Danışmanı Vedat Zöhre bir araya geldi.

ADI GİBİ DOST MECLİSİ

Merhum gazeteci Mithat Yıldırım’ın ağabeyi Adanalı İşadamı Tahsin Yıldırım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda müzisyenler Murat Sanatkar, Barbaros Elkan ve KAYDER Damlası Halk Müziği Koro Şefi Orhan Üstekidağ’ın birbirinden enfes söyledikleri şarkılarla coşan gazeteciler unutulmaz  bir akşam yaşadı.

Gazetecilerin de zaman zaman eşlik ettiği şarkılarla coşkunun zirveye çıktığı toplantıda özellikle Tahsin Yıldırım, Sefa Saygıdeğer, Sabit Özkeser, Mustafa Özke güzel sesleriyle dikkat çekti.

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği  “Dost Meclisi” toplantısıyla  dostlarını unutmayan  Tahsin Yıldırım ile müzisyenlere teşekkür eden gazeteciler,  gelecek yıl buluşmak üzere geceyi sonlandırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İşadamı, Tahsin, Yıldırım, Gazetecileri, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1