Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Nisan 2020 - Pazartesi 10:49 Bu haber 795 kez okundu
 
Jandarmadan Kaçamadılar!
Adana İl Jandarma Komutanlığı kaçakçılara göz açtırmadı.
ASAYİŞ Haberi
Jandarmadan Kaçamadılar!

Adana İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar sonucu, Ceyhan ve Yüreğir ilçelerinde yasadışı kenevir ekimi ve uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon icra edilmiş olup;

Ceyhan ilçesi Birkent Mahallesinde mısır tarlası içinde ekili vaziyette (3765) kök kenevir bitkisi, Yüreğir ilçesi Yakapınar Mahallesinde yapılan ev aramasında(280) gram kubar esrar, (557) kök kenevir bitkisi ile (50) gram kenevir tohumu ele geçirilmiştir.

Olaylar ile ilgili (3) şüpheli yakalanarak haklarında adli işlem başlatılmıştır.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, uyuşturucu madde kullanımı, imal ve ticaretinin önlenmesi amacıyla yürütülen çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.

Diğer Yandan

Adana İl Jandarma Komutanlığınca, kültür ve tabiat varlığı kaçakçılığıyla mücadele kapsamında, Seyhan ilçesi Büyükdikili mevkiinde eski eser satmak maksadıyla arayış içinde olan şahıslara yönelik adli makamlardan alınan arama kararına istinaden, A.A, İ.A ve İ.A isimli şahısların araçlarında ve üstlerinde yapılan aramada (1) Adet NÜ tablo,  (1) Adet ruhsatsız 9 mm. tabanca ile tabancaya ait şarjör ve (6) adet dolu fişek ele geçirilmiş olup yakalanan (3) şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, kültür ve tabiat varlığı kaçakçılığının önlenmesi amacıyla yürütülen çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Jandarmadan, Kaçamadılar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1