Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 13:11 Bu haber 1153 kez okundu
 
Kadınların Kebaplı 8 Mart Kutlaması
Hasan Cömertpay ve Mahmut Kurt (Saboş)’un işletmeciliğini yaptığı Cömert Ocakbaşı Restourantta buluşan kadınlar 8 Mart’ı kebap yiyerek eğlenerek kutladı.
GÜNDEM Haberi
Kadınların Kebaplı 8 Mart Kutlaması

Cömertpay, Yıldırım ve Gen ailelerinden oluşan kuzenlerin organize ettiği 8 Mart etkinliğe katılan kadınlar kadife sesli Piyanis Şantör Hakan Çağlar’ın seslendirdiği güncel ve hareketli parçalar eşliğinde eğlenmenin tadına vardı. Adana Kebabı yiyerek doyasıya eğlendiler.

KADIN HAYATIN MERKEZİDİR

Kadınların her zaman baş tacı olduğunu ifade eden İşletme sahibi Hasan Cömertpay, yaptığı konuşmada “Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyorum. Keşke yılın 365 günü 8 Mart olsa. Kadınlara verilen değer katlanarak büyüse. Her kadının kutsal bir anne, bir eş, bir kız çocuğu en önemlisi bir birey olduğu unutulmasa. Kadınlar medeniyetimizin temsilcisidir. Hayatın merkezidir.  Aile olmanın erdemliliği kadına verilen değerle orantılıdır. Bizler mesai arkadaşlarımla birlikte kadınlarımıza, ailelere her zaman en iyi hizmeti sunmak için varız. Kadınlarımıza cahilce uygulanan şiddete, tacize şiddetle karşı çıkıyoruz. Unutulmamalıdır ki kadına çiçekle bile vurulmaz.” diye konuşan Hasan Cömertpay, kadınlara yönelik etkinliklerini farklı konseplerde sürdüreceklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadınların, Kebaplı, 8, Mart, Kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1