301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ekim 2020 - Pazar 11:05 Bu haber 427 kez okundu
 
KAN DOSTLARINA TEŞEKKÜR
Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, yaklaşan kış mevsimi öncesinde kan stoklarını dolu tutmak amacıyla gerçekleştirilen ve iki gün süren bağış kampanyası için İstasyon Meydanı’na koşan tüm kan dostlarına teşekkür etti.
YAŞAM Haberi
KAN DOSTLARINA TEŞEKKÜR

Saygılı, "Adana'm Sana İhtiyacımız Var" sloganı ile gerçekleştirilen kan kampanyaya destek veren başta Adana Valisi Süleyman Elban olmak üzere tüm kişi ve kuruluşları tebrik ederek, “İyi ki varsınız” dedi.

2019 yılının sonunda dünyayı etkisi altına alan ve 2020 yılının Mart ayından itibaren de Türkiye’de de görülen pandemi ile mücadele devam ederken, kan stoklarının da dolu tutulması gerektiğine  vurgu yapan Ramazan Saygılı, “Önümüz kış.  Stoklarınmızı dolu tutmak için kan dostlarımızın gösterdiği bu duyarlılık büyük moral olmuştur. Şu an için ciddi bir kan sıkıntımız yok ancak, tedbirli olmak stokları güçlü tutmak zorundayız” dedi.

Saygılı, pandemi kurallarına uygun olarak Kızılay ekiplerinin Adana’da 7 noktada ve gezici araçlarla kan bağışı almaya hazır olduğunu sözlerine ekledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAN, DOSTLARINA, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1