Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 12:54 Bu haber 866 kez okundu
 
Karataş Belediyesinden Eğitime Tam Destek
Karataş Belediyesi eğitim öğretim sezonunun başlaması ile okullarda temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor ve okullara destek amaçlı hizmet personeli tayin ederek destekte bulunuyor.
YAŞAM Haberi
Karataş Belediyesinden Eğitime Tam Destek

Eğitim öğretim sezonu öncesi başlatılan okullarda temizlik çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Karataş Belediyesi, öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından takdir ediliyor.

Karataş Belediyesi okullarımızın sağlıklı koşullarda kullanılması yönünde çevre temizliği ile birlikte temizlik malzemesi desteğinde bulunur iken, hepatit gibi günümüzün en tehlikeli hastalıklarına karşı tedbir alınması yönünde Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz personeller tayin ederek ihtiyaçlar ve imkânlar doğrultusunda temizlik ve bakım hizmetlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; “geleceğimize yapılan en güzel yatırım çocuklarımızdır. Bu yönde sadece eğitim sezonu başlıyor diye değil her daim çocuklarımızın yanında olacağız. Günümüzün en büyük tehlikelerinden Hepatit ‘e karşı gerekli tedbirleri alıyor ve bununla ilgili mücadelemizi veriyoruz. Ayrıca temizlik ile birlikte madde bağımlılığı konusunda da yakın zamanda çocuklarımıza yönelik çalışmaları başlatarak bu illetten mağdur olan çocuklarımıza ve ailelerimize destekte bulunmaya başlayacağız.“ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karataş, Belediyesinden, Eğitime, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1