301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 14:32 Bu haber 483 kez okundu
 
Kocaispir, Çalışmaya Başladı
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir göreve başlar başlamaz kollarını sıvayıp sahaya indi. Yüreğir Milet Bahçesi ile gençlik ve emekli kıraathanelerini gezdi. Çalışan işçileri ziyaret edip kolaylıklar diledi. Yapılan bütün çalışmaların yakın takipçisi olacağını belirterek ''Artık hizmet zamanı'' dedi
SİYASET Haberi
Kocaispir, Çalışmaya Başladı

ARTIK HİZMET ZAMANI

Gençlik ve emekli kıraathanesinde eksikliklerin bir an önce giderilmesini ve gelen vatandaşlara ikramların düzenli bir şekilde yapılması talimatını veren Başkan Kocaispir ''Bizler vatandaşlarımızın memnuniyeti ve huzuru için çalışacağız. Yapılan hizmetlerin üzerine yenilerini ekleyerek Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde ''AK Belediyecilik'' örneklerinin en güzellerini sunmaya devam edeceğiz.'' dedi.

HERKESİN GÖNLÜNE GİRECEĞİZ

Millet Bahçesinde çalışan işçileri ziyaret ederek onlarla sohbet eden Başkan Kocaispir  kolaylıklar dileyerek, taleplerini dinledi. Millet Bahçesi'ne fidan dikti. Kendisinin de köylü çocuğu olduğunu, zamanında kazma kürekle çok çalıştığını belirtti. Çalışan işçilerimizin vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için çok önemli görevler yaptığını belirterek ''Vatandaşlarımızın rahat etmesi için mevcut parkları tekrar gözden geçirip yenilerini yapmaya devam edeceğiz. Yüreğir Belediyesi olarak çalışanıyla yöneticisiyle büyük bir aileyiz. Aile ortamında çalışarak vatandaşlarımızın hizmetkarı olacağız. Yüreğir'de gönül belediyeciliği yapacağız. Herkesin gönlüne girmek için çalışacağız.'' şeklinde konuştu.

HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM

Bayrağı daha ileriye taşımak için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirten Fatih Mehmet Kocaispir ''Memleket işi gönül işi'' sloganıyla yola çıktıklarını belirterek ''Bize oy versin vermesin bütün herkesin belediye başkanı olacağım.'' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaispir,, Çalışmaya, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1