301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 12:18 Bu haber 867 kez okundu
 
Kürkçüler İlkokulu’na Basketbol Ve Voleybol Sahası
Adana 5 Ocak Rotary Kulübü tarafından Kürkçüler İlkokulu’na yaptırılan voleybol ve basketbol sahalarının açılışı yapıldı. Açılış töreninin ardından yine aynı köyde bulunan ve dizi çekimlerinin de yapıldığı Boyvadaoğlu konağına Yeşim Akkaş’ın da başkan olduğu Toplum Birliği projesi hakkında yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında görüşüldü.
YAŞAM Haberi
Kürkçüler İlkokulu’na Basketbol Ve Voleybol Sahası

Birçok projeye imza atan 5 Ocak Rotary Kulübü Kürkçüler İlkokulu’na Basketbol ve Voleybol sahası ile okul girişine engelli rampası yaptı. Açılışa katılan rotary heyetini okul öğrencileri de mutlulukla karşıladı.

Açılış törenine UR.2430 Bölge Guvernörü M.Hakan Karalioğlu, guvernör yardımcıları Oğuz Selmanoğlu ve Lütfi Soyupak, Adana 5 Ocak Rotary Kulübü Başkanı Okan Ejder, Adana 5 Ocak Rotary Toplum Birliği Başkanı Yeşim Akkaş, Müminli Mahallesi Muhtarı Mehmet Koparan katıldı. Adana 5 Ocak Rotary Kulübü tarafından yaptırılan basketbol ve voleybol sahalarının açılışı, okul binasının girişine yaptırılan engelli rampasının açılışı ve öğrencilerin ihtiyacı olan spor malzemelerin teslimi gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kürkçüler, İlkokulu’na, Basketbol, Ve, Voleybol, Sahası,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1