301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ocak 2021 - Pazar 14:35 Bu haber 1072 kez okundu
 
Rotary Kulüplerinin Çocuk Hassasiyeti
Rotary 2430.Bölge Çocuk İşçiler Komitesi Adana Başkanı Ebru Yalçın liderliğinde Adana Rotary Kulübü, Seyhan Rotary Kulübü, Çukurova Rotary Kulübü, Güney Rotary Kulübü, Tepebağ Rotary Kulübü, 5 Ocak Rotary Kulübü ve Taşköprü Rotary Kulüpleri eğitim alamayıp iş yaşamında olan çocuklar adına farkındalık yarattı.
YAŞAM Haberi
Rotary Kulüplerinin Çocuk Hassasiyeti

Rotaryenler Adana’da 10 ayrı noktada bilbordlara yerleştirilen görsellerle, ‘çocuk işçiliğine son’, ‘çocuk felcine son’ ve ‘tüm sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkürler’ sloganlarıyla dikkat çekti.

Rotary 2430.Bölge Çocuk İşçiler Komitesi Adana Başkanı Ebru Yalçın, ''Uluslararası Rotary 1985 yılında tüm dünyada çocuk felcini bitirmek için harekete geçti.

Çocuk felci vakaları hala Nijerya ve Pakistan’da görülüyor. Bu hastalığı dünya üzerinden silmek için tüm dünya ile beraber Adana Kulüpleri olarak farkındalık yaratmak istedik.

Ayrıca içinde bulunduğumuz süreçte hakkı ödenmez sağlık çalışanlarımıza bu ilanlar vesilesiyle bir kez daha teşekkür ediyoruz. Maske, mesafe kuralına uyarak sağlık çalışanlarımıza destek olmaya devam etmeliyiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rotary, Kulüplerinin, Çocuk, Hassasiyeti,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1