301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ocak 2021 - Pazar 12:20 Bu haber 441 kez okundu
 
Şencan Birincioğlu; Kızının Mürüvvetini Görmenin Mutluluğunu Yaşadı
Pandemi nedeniyle dar kapsamda tutulan Deniz ile Kamil'in söz kesme ve nişan töreni, sıcak bir atmosferde ve samimi bir ortamda gerçekleşti.
YAŞAM Haberi
Şencan Birincioğlu; Kızının Mürüvvetini Görmenin Mutluluğunu Yaşadı

Gençlerin mutluluğu, yüzlerinden eksik olmayan tebessüm ile birleşince; Birincioğlu ve Evren Ailesi, akrabalık bağını oluşturdu.

Her iki ailenin büyüklerinin katılımıyla Birincioğlu Ailesinin evinde gerçekleşen nişan töreni; düğün salonlarını aratmayan güzel bir organizasyon ve göze hoş gelen mekanda yapılmış oldu.

Basın camiasının emektarlarından Şencan Birincioğlu, Cemile’nin ardından Deniz’in de mürüvvetini görmenin heyecanını yaşadı.

Eşi Behiye ile kızı Cemile-Ahmet Çağlayan çifti törenin evsahipliğini yaparken; Hülya-Mehmet Evren çifti; büyük oğlu Hakan-Yıldız Evren ve kızı Ayşe Evren ile damat adayı Kamil’i bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Damadın babası Mehmet Evren nişan yüzüklerini takarken; Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ile TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın da törene çiçek göndererek, bu mutluluğa ortak oldular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şencan, Birincioğlu;, Kızının, Mürüvvetini, Görmenin, Mutluluğunu, Yaşadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1