301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Temmuz 2020 - Pazar 10:15 Bu haber 857 kez okundu
 
Seyhan’dan “Emekçilere” vefa
Seyhan Belediyesi, yıllarca memur ve işçi olarak çalışıp emekli olan 17 personelini Teşekkür Plaketi ile onore etti.
YAŞAM Haberi
Seyhan’dan “Emekçilere” vefa

Seyhan Belediyesi Meclis salonunda gerçekleşen ve Başkan Akif Kemal Akay’ın şehir dışında olduğu için katılamadığı “Seyhanlıya hizmete teşekkür” etkinliğine Başkan yardımcıları Rukiye Çinkılıç, Semih Sayinta ve Funda Buyruk ile Birim Müdürleri katıldı.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Rukiye Çinkılıç, doğumdan ölüme kadar insana her alanda hizmet eden Belediye çalışmalarına emekleri ve tecrübeleriyle katkı veren emekli personele teşekkür etti.

EMEK VEREN PERSONEL ONORE EDİLDİ

Daha sonra memur ve işçilerden oluşan 17 personel, Seyhanlıya verdikleri hizmet için teşekkür plaketini ile onore edildi.

Teşekkür plaketlerini Başkan Yardımcıları Çinkılıç, Sayinta ve Buyruk’tan alan emekli personel, buruk bir mutluluk yaşadı.

Seyhan Belediyesinden emekli olan personelin isimleri şöyle; Yasemin İlgen, Zeynep Serap Baltacı, Gülay Dörtdemir, Mehmet Dağlı, Cemal Kısacık,  Hüseyin Ayyıldız, Cemal Çolak, Erdal Yaramış,  Mehmet Burhan Solmaz, Ali Özalevli, Hayri Pamuk, Deniz Yalı, Cem Kazan, Muhittin Uğurbekler, Sıtkı Kahraman ve Halis Balıkçı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyhan’dan, “Emekçilere”, vefa,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1