301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Aralık 2019 - Pazartesi 16:12 Bu haber 932 kez okundu
 
Seyhan Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanını Seçti
2. Olağan Genel Kurulda 9 kişilik Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu da belirlendi
SİYASET Haberi
Seyhan Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanını Seçti

Seyhan Kent Konseyi gençlik meclisi 2. Olağan genel kurulunu, kurum ve derneklerden gelen otuz yaşını aşmamış delegasyonun katılımıyla 9 kişiden oluşan yürütme kurulu üyelerini seçti.

Seyhan Kent Konseyi toplantı salonunda yapılan genel kurulda yönetim kuruluna, Serkan Özdemir, Canberk Keskin, Umut Altıokka, Tuğba Özdemir, Nergis Yılancı, Selman Kahraman, Tayfun Çolak, Ceren Ünlü,Çağla Boyvadaoğlu  seçildi.

Yönetim kurulu başkanlığına seçilen Serkan Özdemir; delegasyona yaptığı teşekkür konuşmasında şöyle dedi:

“Seyhan kent konseyi gençlik meclisi yürütme kurulu olarak adımıza karar verilen değil, kendi kararlarımızı verdiğimiz gençliğin bakış açısından, gençlik için, gence göre, genç tarafından anlayışını benimseyerek yola çıkmış bulunuyoruz.

Geleceği olduğumuz bu kentin istihdam, üretim, sanatsal, kültürel ve bilimsel konularda çalışarak kentimizin sorunlarını gençliğin bakış açısıyla çözebilmek için bu yolda çaba sarf edeceğiz. Bizler yaşadığımız toplumun farkında olan, sosyal anlamda aktif yaşayan çevreci düşünen, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, cumhuriyet değerlerine saygılı, çağın gerekliliğini bilen ve buna uygun davranan, fikri ve söyleyeceği sözü olan, ilerici ve aydın bir gençliğiz. Bu konuda sivil toplum kuruluşları, mahalle gençliği ve üniversite gençliği ile uzlaşı sağlayan ortak paydada buluşan çalışmalar yürüteceğiz.

Seyhan’ın sorunlarını biliyoruz ve gençliğin verdiği üretici heyecan ile yapıcı çözümler üretebilmek için çalışacağız.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyhan, Kent, Konseyi, Gençlik, Meclisi, Başkanını, Seçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1