301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Mart 2020 - Çarşamba 13:48 Bu haber 420 kez okundu
 
Seyhan Kızılay’dan Adana ESOB Başkanı Göğer’e Ziyaret
Türk Kızılay Adana Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göğer’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
Seyhan Kızılay’dan Adana ESOB Başkanı Göğer’e Ziyaret

Kızılay Seyhan Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Şahin Özkul, Adnan Ekiz ve İsa Ekici’ninde bulunduğu ziyarette konuşan Şube Başkanı Reşat Karaca, Kızılay olarak ihtiyaç sahibi tüm vatandaşların yardımlarına gece gündüz demeden koştuklarını söyledi.

KIZILAY’A BAĞIŞ ÇAĞRISI

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer’e ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Seyhan Kızılay Şube Başkanı Karaca, yaklaşan Mübarek Ramazan Ayı ile birlikte içerisinde bulundukları üç aylarda daha çok vatandaşlara ulaşmaya gayret ettiklerini bu konuda da tüm kişi ve kurumlardan Seyhan Kızılay olarak bağış beklediklerini dile getirdi.

SEYHAN KIZILAY’A DESTEK SÖZÜ

Ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu vurgulayan Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer, oda ve tüm esnaflar ile birlikte Türk Kızılayı’nın yanında olduklarını ifade ederek, Seyhan Kızılay’a destek olacaklarını söyledi.

Ziyaret esnasında hazır bulunan AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin, Türk-İş Adana Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, Adana ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Güveloğlu, Ünsal Perçin ve Kenan Çakmak’da Seyhan Kızılay Şubesi’ne bağışta bulunacaklarının sözünü verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyhan, Kızılay’dan, Adana, ESOB, Başkanı, Göğer’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1