Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 13:07 Bu haber 914 kez okundu
 
Seyhan Kızılay’dan Saygılı’ya Ziyaret
Türk Kızılay Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’yı ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Seyhan Kızılay’dan Saygılı’ya Ziyaret

Seyhan Kızılay Şube Başkan Yardımcısı Necdet Sakallı, Mali İşler Sorumlu Başkan Yardımcısı Şahin Özkul ve Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İsa Ekici ile birlikte yaptığı ziyarette konuşan Kızılay Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca, Seyhan Şubesi olarak yaptıkları faaliyetler ve gerçekleştirecekleri projeler hakkında Türk Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’ya bilgi verdi.

Karaca, Türk Kızılay Genel Merkezi ve Kızılay Adana Şube Başkanlığı’nın tüm projelerine destek verip, birlikte hareket ederek, Kızılay’a ihtiyaç duyan tüm vatandaşların yanlarında olduklarını söyledi.

SEYHAN ŞUBESİNE TEŞEKKÜR

Türk Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türk Kızılay Seyhan Şube Başkanlığı’nın çalışmalarını takdir ettiklerini vurgulayıp, Kızılay Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyhan, Kızılay’dan, Saygılı’ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1